MAJÁLES OSTRAVA JE TADY. NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Už jen pár dní a brána Majálesu Ostrava se otevře všem návštěvníkům. Ti pořídí vstupenku v předprodeji pouze do čtvrteční půlnoci za 400 Kč. Na místě v pátek pak zaplatí o 50 Kč více. Lístky mohou zájemci kupovat online na adrese https://www.majalesostrava.cz/vstupenky /.

Studenti z VŠB-TUO a Ostravské univerzity si letos přichystali celkem 4 scény (HSF SYSTEM STAGE, OSTRAVA STAGE, ELECTRO STAGE a YOUNIE STAGE). Mezi největší hvězdy, které vystoupí v pátek 13. května patří Pokáč, Iné Kafe, UDG, N.O.H.A., Medial Banana, Redzed nebo Sodoma Gomora.  Velký ohlas tento by tento rok měla vzbudit především ELECTRO STAGE, kde vystoupí britská hvězda Culture Shock nebo duo Calyx & TeeBee.

V AREÁLU BUDE ČISTO 

Majáles Ostrava může pochlubit certifikací Čistý festival. Návštěvníkům budou v celém areálu k dispozici koše na tříděný odpad. Kromě toho mohou návštěvníci ve speciálním stánku Čistý festival třídit odpady za odměny.

MAJÁLES BUDE HOŘKÝ

Oficiálním pivovarem Majálesu je Radegast. Návštěvníci si budou moci vybrat z různých druhů piv a dalších nápojů.

BEZBARIÉROVÝ MAJÁLES

Pro držitele průkazu ZTP a ZTP-P bude u HSF SYSTEM STAGE k dispozici také plošina pro bezproblémový výhled na hudební vystoupení.

V ÁRELU BUDE SCHOVANÁ STAGE

V areálu Slezskoostravského hradu bude poprvé také SECRET STAGE.

MAJÁLESOVÝ PRŮVOD

Na Majáles s maskou! Letošním tématem je Cesta kolem světa. Pro ty, kteří si připraví masku pečlivě čeká odměna v podobě vstupu zdarma na Majáles Ostrava.

ZA MAJÁLESEM STOJÍ SILNÍ PARTNEŘI

Bez Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava, Ostravské univerzity, města Ostrava, Slezské Ostravě, Moravskoslezskému kraji a letošnímu generálnímu partneru HSF System by se Majáles Ostrava ani nemohl uskutečnit.

Velké poděkování patří také mediálním partnerům akce Rádiu Čas, Forum Nová Karolina a Magazínu Patriot.

Veškeré informace naleznete na webu http://www.majalesostrava.cz/
Předprodej vstupenek: https://www.majalesostrava.cz/vstupenky
Událost: https://fb.me/e/29FAmqxO0

Zdroj: TS