Machine Head si pre Bratislavu prichystali prierez celou diskografiou!

Americké komando Machine Head se po delší dobře vrací do našich krajů. Koncert v bratislavském klubu Majestic se však bude oproti předešlým vystoupením lišit. Rob Flynn a spol. si tentokrát pro fanoušky přichystali extra dlouhý set a průřez kompletní diskografií.

Machine Head patří k nejrespektovanějším metalovým kapelám současnosti. Vznikli v Oaklandu začátkem devadesátých let na troskách kapel Vio-lence a Forbidden. Úspěch slavili už s debutovým albem Burn My Eyes z roku 1994.

Machine_Head_group

Až na krátkou nu-metalovou odbočku na přelomu tisíciletí (alba Burning Red a Supercharger) se Machine Head zaměřují na vlastní groove pojetí heavy a thrash metalu. Zatím poslední deskou v bohaté diskografii kapely je album Bloodstone & Diamonds z loňského roku.

Do Bratislavy Machine Head přivážejí speciální program „An Evening With“, který kapela úspěšně otestovala loni v USA. Fanoušci se mohou těšit na více než dvouhodinový průřez kompletní diskografií. „Myšlenka delších setů se staršími písněmi nás neskutečně nadchla. Líbí se nám představa, že si během takových večerů vytvoříme vlastní svět,“ komentoval dramaturgii frontman Flynn.

Na koncertě nebude žádná předkapela. Vstupenky na Machine Head  jsou k dispozici ve všech běžných předprodejních sítích, více informací najdete na webu pořadatelské agentury www.obscure.cz.

https://www.facebook.com/events/609905045812771/
https://www.machinehead1.com
https://www.facebook.com/MachineHead
https://www.majestic.sk
www.obscure.cz

Machine_Head_poster

Zdroj Obscure Promotion