Lucie Bílá vydáva nový singel – Nebudu se držet zpátky

Legendárna česká diva a 21-násobná zlatá slávica Lucie Bílá v týchto dňoch predstavuje nový singel. Tanečne ladená novinka s pozitívnou atmosférou nesie názov „Nebudu se držet zpátky“ a poslucháčom prináša do jesenných dní dobrú a pohodovú náladu. Videoklip ku skladbe sa vzápätí po zverejnení dostal do trendov na YouTube.

Novú pesničku i videoklip najlepšie predstavuje samotný názov. Nebudu se držet zpátky! Všetko, čo robím a pre čo zahorím, robím s láskou a naplno… Tiež sa teším z novej hry vo svojom divadle, teším sa na blížiace sa vianočné turné a najviac na 9. decembra na dva koncerty v Štátnej opere, prezrádza svoje plány Lucie Bílá. 

Novú skladbu napísala špeciálne pre ňu Patricie Kaňok Fuxová, frontmanka úspešnej formácie Vesna, ktorá tento rok reprezentovala Českú republiku vo finále Eurovision Song Contest. Pieseň Nebudu se držet zpátky pritom nie je prvou spoluprácou Lucie Bílej a Patricie Kaňok Fuxovej – vlani napríklad spoločne bodovali s pesničkou Fénix. Tentokrát prizvali k spolupráci tiež producentský tím Production Lovers.  Za réžiou videoklipu stojí Dan Svátek, okrem iného režisér úspešných filmov Úsměvy smutných mužů či Dvě slova jako klíč.

Lucie Bílá tento rok opäť plánuje pre svojich fanúšikov tradičné koncertné turné Bílé Vánoce Lucie Bílé, ktoré pozostáva z takmer 30 zastávok v Čechách, na Morave i na Slovensku, pričom mnohé z nich už hlásia vypredané. V programe má taktiež niekoľko recitálov so svojím dvorným spoluhráčom Petrom Maláskom a tiež pravidelné vystúpenia vo svojom Divadle Lucie Bílej.

Špeciálnou kapitolou v nabitom koncertnom programe Lucie Bílej je vianočný dvojkoncert v Štátnej opere, kde ju bude sprevádzať kapela Petra Maláska, Bílý zbor a Pražský štúdiový orchester pod vedením Miriam Němcovej. Ako špeciálni hostia sa predstavia Jan Toužimský na popoludňajšom koncerte a Štefan Margita na večernom koncerte.

Multilink: https://luciebila.lnk.to/NebuduSeDrzetZpatkyID

Zdroj: TS