LOLA MARSH, BILLY BARMAN, LIFECUTTER, NÚKU, RAFO & PURE A VIACERÉ NOVINKY NA POHODA DNI_FM

Tohtoročný Pohoda Deň_FM prinesie do štúdia č. 5 Slovenského rozhlasu skvelé koncerty a viaceré novinky 20. ročníka Pohody. Návštevníkom predvedie svoje kúsky kúzelník Talostan, zahrá slovinský elektronický experimentátor Lifecutter, DJ-i Rafo & Pure, Núku, Billy Barman a čerešničkou tohto ročníka bude koncert skupiny Lola Marsh.

Pred pár dňami ich vystúpenie na festivale Le Printemps de Bourge vychválil Le Monde. 18. apríla pre nás nahrali video, v ktorom spievajú, ako sa tešia na svoj návrat na Pohodu a už o dva týždne zahrajú slovenským fanúšikom naživo v budove Slovenského rozhlasu počas Pohoda Dňa_FM. Koncert Lola Marsh ale nebude jediným milým prekvapením tradičnej akcie pred našim festivalom.

Zo Slovinska k nám dorazí krabičkový experimentátor Lifecutter, ktorý nás presvedčil o svojich kvalitách na festivale Mente. V spoločnom sete zahrajú rezidenti Nu Spiritu Michal Rafaj a Peter Repík aka Rafo & Pure. Prienik elektroniky, soulového spevu a akustických rytmov predvedie trojica Núku. Domáce indie zastúpia skúsení hudobníci s imidžom garážovej kapely Billy Barman.

Okrem koncertov a tlačovej konferencie nebude chýbať ani tento rok Pohoda Shop či stolnofutbalový turnaj. Na tlačovke prezradíme nové mená a ďalšie novinky programu Pohody 2016. Najrýchlejších čaká v Pohoda Shope špeciálna akcia – od ôsmej ráno spustíme predaj 20 kusov permanentiek za zníženú cenu 79 €. Po ich vypredaní pribalíme ďalším záujemcom k lístkom za 89 € darček z nášho shopu. Tým, ktorí nemôžu prísť do Bratislavy osobne, prinesie atmosféru Pohoda Dňa_FM v živom vysielaní Rádio_FM.

Eventwww.facebook.com/events/1620538901605443/

 Viac info:
www.pohodafestival.sk
https://www.facebook.com/pohoda.festival
https://fm.rtvs.sk/
https://www.facebook.com/radiofm

PohodaDenFMposter

Zdroj: POHODA FESTIVAL