LMFAO rozpútali v Bratislave bitku o lístky!

BRATISLAVA – Koncert svetových hviezd LMFAO v Bratislave rozpútal už krátko po spustení predpredaja vstupeniek hotovú bitku o lístky! Prvá séria najlacnejších vstupeniek sa vypredala za pár hodín hodín!

Jedna z najžiadanejších súčasných popových skupín – LMFAO – zahrá v Bratislave 14. augusta 2012. Areálom Incheba Open Air v polovici augusta zaznejú hity ako Party Rock Anthem, Sexy and I know it či Sorry for Party Rocking! Vstupenky na vrchol koncertného leta sa za aktuálnych 30 € predávajú v sieti Ticketportal. Výška vstupného sa bude zvyšovať po každej predanej tisícke. Najviac ušetria tí, ktorí si vstupenky zabezpečia čo najskôr.

Kalifornské duo čaká slovenská premiéra potom, čo nedávno úspešne vypredali svoje koncerty v susednej Viedni i Prahe. Bratislava sa môže tešiť na veľkolepú koncertnú šou s viac ako tridsiatimi tanečníkmi a hudobníkmi. Pódium bude plné svetelných vizuálnych efektov, rôznych rekvizít a chýbať nebudú ani vtipné scénky. LMFAO sa preslávilo najmä megahitom Party Rock Anthem. S pesničkou sa spája aj originálny tanec „shuffling“, ktorý si vo svete podmanil milióny fanúšikov. Aktuálne rádiami otriasajú hity Sexy and i know it a ironicky ospravedlňujúci Sorry for party rocking.

Kapelu LMFAO tvorí dvojica Redfoo (vlastným menom Stefan Kendal Gordy) a jeho synovec Sky Blue (Skyler Austen Gordy). Vznikli v roku 2006 v Los Angeles, kde si veľmi rýchlo podmanili prvých fanúšikov svojej filozofie Party Rock. Už prvý singel I’m in Miami, Bitch sa dostal do prvej stovky rebríčkov v USA i Kanade. V roku 2010 si dvojicu pozval na hosťovanie do skladby Gettin‘ over you aj David Guetta a o úspechu LMFAO bolo rozhodnuté. Množstvo rádiových hitov korunovaných vypredanými koncertami po celom svete je zárukou nezabudnuteľného zážitku. Nominácia cien Grammy v kategórii najlepší tanečný / elektronický album len zavàšila úspešné ťaženie dvojice.

Už dnes niet pochýb o tom, že párty roka na Slovensku si nenechajú ujsť tisíce fanúšikov. Skupina LMFAO vystúpi v Bratislave 14. augusta. Prvá limitovaná edícia vstupeniek za 25 eur sa v sieti Ticketportal rýchlo vypredala za pár hodín. Aktuálne stoja klasické lístky na státie 30 €, no cena sa bude zvyšovať. Neskôr v predaji pribudnú aj vstupenky na sedenie a VIP.

https://www.ticketportal.sk/podujatie_search.asp?id=16859
https://www.facebook.com/events/221701001264516/
https://www.facebook.com/publique.sk

LMFAO

Zdroj: publique
Publikoval: Redakcia GREGI.NET