Let It Roll winter Slovakia: Zhodnotenie organizátora!

Ubehlo pár dní a tak je načase obzrieť sa za prvým úspešným vydaním zimnej verzie festivalu LET IT ROLL, ktorý sa uskutočnil uplynulú sobotu na trenčianskom výstavisku Expo Center.

Ešte teraz v nás vibruje neskutočný náboj pozitívnej energie, ktorá sa niesla vo všetkých halách počas celej doby konania festivalu až po odchod posledného spokojného návštevníka. Do Trenčianskeho Expo Centra sa ich prišlo zabaviť naozaj mnoho, čo LiR winter Slovakia jednoznačne postavilo do pozície jedného z najväčších tanečných eventov súčasnosti!

Všetci Djs dorazili a hrali podľa plánu a každý z nich bez výnimky prejavoval maximálnu spokojnosť a nadšenie z atmosféry, ktorú vytvorili party people z viacerých štátov EU! Prvý zimný ročník LET IT ROLL celkovo prebehol bez väčších organizačných komplikácií.

Určite sa však vyskytlo aj zopár záležitostí, na ktoré sa v budúcnosti viac zameriame a tým sa ich budeme snažiť čo najviac vylepšiť.

Moderné haly Expo Centra celkovo poskytujú naozaj vhodné podmienky pre skutočne kvalitný indoor eventl Preto sa už teraz tešíme, ako naozaj vysoko nasadenú latku budeme môcť posúvať len smerom nahor. Podľa väčšiny pozitívnych reakcií je pre nás totiž extra veľkou výzvou pripraviť ďalšie vydania našich akcií v týchto priestoroch už len lepšie a lepšie.

Za to, ako sa nám to podarilo pri tomto prvom ročníku, sa chceme jednoznačne poďakovať všetkým partnerom, spriazneným inštitúciám, firmám i jednotlivcom, bez ktorých výdatnej pomoci by to určite nebolo možné.

Najväčšie poďakovanie samozrejme však aj tak patrí hlavne všetkým NÁVŠTEVNÍKOM !!!

Po vydarenom prvom LIR open air a už aj LIR winter máme skutočne dobre našliapnuté, a preto už teraz s radosťou môžeme oznámiť termín našej ďalšej veľkej akcie, ktorou bude azda každému známa party HOSPITALITY s tými najväčšími menami vydavateľstva s „H-čkom“ v logu. Historicky prvá sólo HOSPITALITY Slovakia sa odohrá 31. Marca opäť v trienčianskom Expo Centre avšak tentoraz v inej ešte priestrannejšej hale!


HOSPITALITY sk
31. 3. 2012 * Expo Center / Trenčín
more info: www.letitroll.sk

Už teraz horíme nedočkavosťou po zážitku z ďalšej skvelej party :)

LIR

Zdroj: LET IT ROLL team
Publikoval: Redakcia GREGI.NET