Let It Roll winter Slovakia: Posledné dôležité informácie!

Priestor trenčianskeho výstaviska Expo Center bude už tento víkend hostiť jednoznačne najväčší tanečný event tejto zimy. Festival LET IT ROLLwinter Slovakia otvorí svoje brány sobotu 17. Decembra. Pre návštevníkov v predstihu uvádzame všetky dôležité informácie k tejto jedinečnej akcii…

NAVIGÁCIA: Výstavisko Expo Center sa nachádza priamo v Trenčíne v mestskej časti Pod Sokolicami. Od vlakovej stanice je vzdialené približne 15 min chôdze smerom k OC MAX. Podrobná navigácia TU.: https://www.letitroll.sk/info-33/navigacia-navigation.html

PARKOVANIE: Parkovanie sa nachádza v tesnej blízkosti konania festivalu. Poplatok za jedno auto je 3,-€. Autá s nalepenou LIR nálepkou majú zľavnené parkovné 2,-€ !

MIESTO KONANIA: Primárna časť festivalu sa odohrá na dvoch podlažiach Pavilónu 1. Kapacita priestoru je dostatočne veľká! Jedná sa moderné vykurované haly s komfortnými mokrými sociálnymi zariadeniami a zázemím. Na prízemí bude situovaný [[[TRIDENT Therapy Sessions stage a priamo nad ním, na poschodí sa bude nachádzať priestranná hala MAIN STAGE. V rámci areálu sa bude nachádzať aj vonkajšia fajčiarska zóna s prechodom do V.I.P. haly.

LIR mapa


ŠTART AKCIE, PREDAJ VSTUPENIEK, ZŤP, AKREDITÁCIE: Areál festivalu sa otvára o 20:00. Vstupenky sa budú predávať na mieste v kassách od 20:00. Cena vstupenky na mieste je do 22:00 – 22 € a po 22:00 – 24€. Návštevníci, ktorí už disponujú vstupenkou z predpredaja sa zaradia do radu vedúcemu priamo ku koridorom na vstupe do haly! Cena VIP vstupenky na mieste je 30€. K dispozícii bude i možnosť dokúpenia VIP ku klasickej vstupenke! Formou doplatku na kasse, ktorý sa rovná rozdielu ceny VIP vstupenky na mieste (tj.30 €) a nominálnej hodnoty na klasickej zakúpenej vstupenke. * Zjednodušene: 30€ – cena na vstupenke = doplatok *Predaj a udelovanie VIP vstupeniek bude prebiehať v okienku akreditácie! ZŤP-S návštevníci s zakúpenou vstupenkou, majú po preukázaní preukazom ZŤP-S právo na jedného spievodcu, ktorý automaticky dostane vstup zadarmo! Akreditácie/guestlist sa budú nachádzať priamo na vstupe na festival a otvoria sa taktiež o 20:00. Upresnenie: Akreditovaní hostia s voľným vstupom (napríklad vyhraným v súťaži) obdržia pri okienku lístok, s ktorým sa zaradia do radu ku koridorom.

VSTUP, MOŽNOSŤ NÁVRATU / NÁVRATKY: Z dôvodu rýchleho odbavenia na vstupe bude pripravené dostatočné množstvo vstupných koridorov. Pre ešte väčšie urýchlenie odbavenia návštevníkov sa na vstupe NEBUDÚ rozdávať „handstrip“ náramky! Až do cca 1:00 NEBUDE MOŽNÉ AREÁL OPUSTIŤ a VRÁTIŤ SA (respektíve opustiť áno, vstup týmto ale prepadá). Návratky vo forme „handstrip“ náramku sa začnú vydávať až od 2:00 (bezplatne). Od tejto doby bude s páskou na ruke možné areál kedykoľvek opustiť a opäť sa do neho vrátiť. Toto obmedzenie však neznamená, že nie je možné až do 2:00 opustiť vnútorný priestor hál. Návštevníci môžu zdržiavať na čerstvom vzduchu vo vonkajšej v priestrannej fajčiarskej zóne prípadne v kľudnejšie V.I.P. hale. Návštevníci s v VIP páskou môžu areál opustiť a vrátiť sa do neho obmedzenia.

ZÁKAZY A UPOZORNENIA: Do areálu je zakázané vnášať vlastné pitie, jedlo a zbrane. Každý návštevník je povinný podrobiť sa bezpečnostnej prehliadke, za ktorej rešpektovanie vopred ďakujeme. Prosíme, aby návštevníci dodržiavali poradie v radoch a predišli tak tlačeniu. Fotenie bežnými fotoaparátmi a natáčanie na mobilný telefón je povolené, záznam profesionálny technikou je možný len po príslušnej akreditácii.

FAJČENIE: Fajčenie vo všetkých vnútorných priestoroch festivalu je prísne zakázané! Povolené je len v exteriéri vo vyhradenej priestrannej fajčiarskej zóne, ktorá bude z časti aj prekrytá.

ŠATŇA: Hneď pri vstupe do prízemnej prvej haly sa bude nachádzať šatňa s dostatočnou kapacitou. Odporúčame návštevníkom odložiť si do nej všetky prebytočné veci, ktoré by ich mohli počas festivalu obmedzovať.

OBČERSTVENIE: V areáli sa budú nachádzať celkovo 4 veľké bary + 1 gastro zóna s jedlom.

TOALETY: V interiéri sa nachádza dostatočný počet mokrých (splachovacích) toaliet, ktoré budú navyše posilnené prenosnými suchými toaletami situovanými vo fajčiarskej zóne.

VYHĽADANIE POMOCI: Na vyhradenom a označenom mieste bude prítomná záchranná služba a hasiči zaisťujúci vaše bezpečie. Prípadnú pomoc nájdete pri východe do fajčiarskej zóny.

ZVUK, SVETLÁ, PROJEKCIA, DEKORÁCIE: Na oboch stageoch bude ozvučenie značky L´Acoustics. Samozrejmosťou bude aj extra kvalitný light park a taktiež profesionálne vizualizácie. Určite sa môžete tešiť na tradičné honosné dekorácie, ktoré sa budú niesť v tohtoročnej vesmírnej téme!

WIFI INTERNET: V priestoroch Main Stage a VIP zóny, bude voľne prístupný wifi internet pre všetkých návštevníkov zadarmo!

FESTIVALOVÉ OBLEČENIE (MERCHANDISE) – Priamo na festivale sa bude nachádzať predajný stánok ESCAPE WEAR, v ktorom si bude možné kúpiť oficiálne festivalové LET IT ROLL oblečenie (tričká, mikiny…) Taktiež tu budú k zakúpeniu aj zvýhodnené vstupenky na ďalšie pripravované eventy!

VSTUPENKY NA ĎALŠIE AKCIE – V stánku Escape Wear budú k dispozícii vstupenky na všetky ďalšie pripravované eventy pod hlavičku LET IT ROLL!

AFTER PARTY: Tí návštevníci, ktorým nebude stačiť 10 hodín festivalu na trenčianskom výstavisku, sa môžu o 6:00 hneď premiestniť do klubu Krankenhaus, kde bude možné plnohodnotne pokračovať, poprípade prečkať zimu pri čakaní na spoj… Klub Krankenhaus aa totiž nachádza cca 4 minúty chôdze od vlakovej+autobusovej stanice. Djs: BIFIDUS AKTIF [cz], KATO & BEATY [cz], WYCHITAWACS [sk]. Vstup pre všetkých s LiR vstupenkou je samozrejme voľný!

LIR

Zdroj: LiR
Publikoval: Redakcia GREGI.NET