Let It Roll winter Slovakia: Kráľom temnôt je Audio!

Ako headliner druhého [[[Trident stageu festivalu LET IT ROLL winter v Trenčíne vystúpi britský DJ a producent Gareth Greenall, známejši ako Audio. Tohto rezidenta Therapy nocí snáď netreba ani predstavovať. Jeho releasy sa objavujú na značkách ako Virus, Freak, Techfreak, Subtitles či Offkey. Temné sety Brita lámu, ničia všetko v dosahu. Nie nadarmo mu prischla prezývka „kráľ tvrdého drum´n´bassu“.

Audio

Úspešnú kariéru Gareth odštartoval v roku 2000 projektom Resonant Evil, čo mu otvorilo dvere k hraniam po celej Európe, ako aj k tvorbe vlastných sólo projektov či spoluprácam s významnými menami lámaných beatov. Audio má za sebou mnohé kolaborácie s producentmi ako Wildchild, Damage, Panacea, Dylan, Future Signal, Dom & Roland či viacero remixov: The Cooler, Muffler, Cause4Concern. Na svojom konte má kopec releasov, v roku 2008 mu vyšiel prvý album To The Edge Of The Reason na značke Techfreak Recordings. Nezostal nič dlžný svojej povesti, album je plný tvrdého zvuku a temnoty.

V minulom roku mu na známom vydavateľstve Virus Recording (Ed Rush a Optical) vyšiel v poradí druhý album, pod názvom Genesis Devices. Jeho zvuk je o poznanie na vyššom leveli. Každý track je originálny, jedinečný, svoj typicky temný sound doplnil o håbku a zložitejšie beaty, za čo sa mu dostalo výborných hodnotení z radov fanúšikov i kritikov. Audio sa okrem vlastnej produkcii venuje aj dubstepovému projektu Pixel Fist, nachystaný release sa objaví čo nevidieť na Breakbeat Kaos.

Špecialitou tohto pána je schopnosť roztancovať nielen priaznivcov tvrdého a temného zvuku, ale aj tých, ktorí obľubujú jemnejšie odnože drum´n´bassu. Hustá atmosféra, parket pokrájaný na kusy, toto všetko si môžete prísť vychutnať na akciu Let It Roll, ktorá vám Audia prinesie už 17. decembra na Výstavisko Expo Center v Trenčíne.

LIR

Zdroj: LiR
Publikoval: Redakcia GREGI.NET