Let It Roll: Už tento víkend!

Jeden z nejvìtších elektronických festivalù v Čechách vám již tento víkend nabídne pìt stagí plných drum & bassu, dubstepu, breakbeatu, electra a dalších stylù. Kromì headlinerù jako jsou LTJ Bukem, Netsky nebo Aphrodite si návštìvníci užijí i krásné místo konání s písčitou pláží a koupáním.

Dvì hlavní drum & bassové stage se předhánìjí v trumfech. Na hlavní jsou jimi jak legendy ala LTJ Bukem & MC Conrad, DJ Friction, Aphrodite nebo nové hvìzdy Netsky, Camo & Krooked a Brookes Brothers. Naproti tomu Radio 1 Take Control stage nabídne zástupce vydavatelství Shogun Audio v čele s Alixem Perezem, Breakem a Iciclem a ďábly z teamu Therapy Sessions ve složení Audio, The Sect, COOH a Forbidden Society.

Nuda nehrozí ani na dalších pódiích. Poprvé bude v Čechách vìnována celá scéna dubstepu, jímž rozvibrují tanečníky N-Type, Trolley Snatcha, Youngsta nebo Subscape. Plážová Azyl stage nabídne všechny možné žánry, na které si jen vzpomenete a Shadowbox VIP stan představí známé DJs v jiných polohách.

LIR CZ - mapa
pre zväčšenie mapy kliknite na obrázok

Kromì vyčerpávajího hudebního programu si všichni milovníci elektroniky ve Starých Ždánicích užijí nádhernou přírodu a pláže s krásným koupáním. Čtvrtý ročník je novì přesunut na poloostrov přímo u vody, kde je písčité a kamenné podlaží, takže po dešti nebude nutno svádìt bahenní zápasy. Vhodnou festivalovou obuv ovšem neopomeňte zabalit a stejnì tak dobrou náladu a nadšení, které dosáhalo maxima na slovenské verzi festivalu, která se uskutečnila na konci června:

Dvoudenní vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketportal za cenu 650 Kč + poplatek a nebo na místì za 750 Kč. Jednodenní vstupenka je k dispozici jen na sobotu, a to na místì za 450 Kč. Více informací o organizaci, možnostech kempování, parkování, mapky, časový line-up atpod. hledejte na stránkách www.letitroll.cz.

Let it Roll CZ

Zdroj: LiR
Publikoval: Redakcia GREGI.NET