Leporelo_FM party: Talianka Carola Pisaturo zhará v Bratislave už tento piatok.

Ak ste to ešte náhodou nezaregistrovali, tak už tento piatok sa v bratislavskom Nu Spirit Clube koná pravidelná Leporelo_FM Party, ktorá v slovenskej premiére privíta taliansku DJku a producentku Carolou Pisaturo, ktorá momentálne pôsobí pod mega značkou na scéne – Cocoon.

Carola Pisaturo je talianska rodáčka, ktorá prežila svoju mladosť v mekke talianskeho techna – v Neapole. Ak vám hovoria niečo mená ako Gaetano Parisio aka. Gaetek, Marco Carola alebo Joseph Capriati, tak práve Neapol je mesto odkiaľ pochádzajú. Jej temperemant, živelnosť a oddanosť hudbe ju predurčujú na umeleckú dráhu, na ktorú sa Carola Pisaturo vydala.

Leporelo_FM_Party_23102015_03

Jej úspechy siahajú aj za hudobnú scénu aj keď samozrejme práve hudba je to, z čoho je nadšená a čomu je oddaná. Spolupracovala s Nike alebo Red Bull Music Academy, ma svoje vlastné vydavateľstvo Claque Music a momentálne pôsobí pod hlavičkou jednej z top značiek na scéne elektronickej hudby – Cocoon.

Carola Pisaturo je za mixpultom živel, ktorý sa rozhodne oplatí zažiť. Jej zmes techna, funku a house music bude presne to, čo v piatok v noci potrebujete a jej pri tom pomôžu aj Kevi Anavi, FerquePLUSplus a rezidentná Leporelo_FM trojica – Milos, SkankBaltazar.

Leporelo_FM_Party_23102015_06

Leporelo_FM Party
piatok 23. október 2015
Nu Spirit Club, Bratislava
Carola Pisaturo (Cocoon/Claque Music/IT)
Kevi Anavi (KMS Records/Say What/Innocent Music)
Ferque (PLUSplus)
Milos, Skank, Baltazar (Leporelo_FM)

FB EVENT: https://www.facebook.com/events/364892190301489/
www.facebook.com/leporelofm
www.facebook.com/leporelolabel
www.facebook.com/nuspiritclub
www.nuspirit.sk
www.radiofm.sk

Leporelo_FM_Party_23102015_POSTER

Zdroj: Leporelo_FM