Leporelo_FM party: Poriadny clubbing už túto sobotu!

Ako to už po letných mesiacoch u nás býva, v septembri sa začína tá pravá klubová sezóna. Milovníci elektronickej hudby sa po u nás relatívne chudbonom festivalovom lete môžu tešiť na Leporelo_FM Party plnú house, deep house, tech house, minimal music a po poslednej Leporelo_FM žúrke aj techna.

Milos a Skank si na septembrové vydanie svojej rezidentnej akcie, ktorá je súčasťou Nu Spirit Clubu od jeho začiatku, pozvali opäť zástupkyňu nežnejšieho pohlavia. Do Bratislavy po niekoľkých rokoch zavíta šarmantná berlínska producentka a DJka P.Toile.

P.Toile, pôsobiaca momentálne v Berlíne sa na scéne elektronickej hudby objavila v roku 1993. Serióznejšie sa o nej začalo hovoriť, keď začala pracovať pre francúzsky label Trenton, kde vydala aj svoju prvú EP s názvom Sticklip. Od tej doby sa stihla presťahovať do Berlína a jej ďalšie tracky a remixy vyšli na labeloch ako Mothership, Channel Rec., Kina Rec., Ostwind Rec., Moodmusic alebo ďalších. Medzi jej časté pôsobisko patrí aj Libanonský Bejrút, kde začla organizovať spolu s Červeným krížom pravidelné charitatívne akcie To Beirut, ktoré sa konali v kluboch po celom svete.

A takáto DJka zahrá už túto sobotu v bratislavskom Nu Spirit Clube. Činorodá a šikovná. Preto si nenechajte jej vystúpenie ujsť a prídite si dobre zažúrovať.


Leporelo_FM Party
sobota 10. september 2011
Nu Spirit Club, Bratislava

P.Toile (Ostwind Rec. / Mothership / Channel Rec. / Berlin)
Milos (Leporelo. / Radio_FM / Blaq Rec.)
Skank (Radio_FM / Notape)

Leporelo_FM

Zdroj: Leporelo_FM
Publikoval: Redakcia GREGI.NET