Leporelo_FM: Hardfloor (live/DE)!

Tak ako Stratocaster patrí ku Hendrixovi, alebo MPC k hip hopu, tak keď sa povie Roland TB-303, človek si vybaví Hardfloor. Oliver Bondzio a Ramon Zenker sa na scéne objavili v roku 91 so singlom Let Da Bass Go a okamžite si získali rešpekt na rave scéne ktorá bola vo svojom rozpuku.

Hardfloor

Dnes sú vnímaní ako zakladateľia acid techno soundu, ktorí prevalcovali celý svet nielen svojimi neuveriteľne nadupanými remixami „Yeke Yeke“ od Mory Kante a „Blue Monday“ od New Order, ale aj vlastnou produkciou, v ktorej spoľahlivo nájdete trademark ich soundu acidové analogové melódie snúbiace sa v špirálach s nekompromisnými beatmi.

Koncom minulého roka vydali vynikajúci, v poradí už ôsmy štúdiový album Two Guys, Three Boxes a ich diskografia číta aj desiatky singlov a EPs. Hardfloor majú na konte rôznorodú produkciu aj ako alter ego projekt Da Damn Phreak Noize Phunk, s ktorým sa venovali pomalšej, viac breakbeatovej polohe, nikdy však nestrácajúc svoj povestný hardfloorovský groove.

Hardfloor

Milos tentokrát nezahrá tak ako ste naňho väčšinou zvyknutí, teda ako DJ, ale v približne v hodinovom živom sete zahrá iba vlastnú produkciu, alebo remixy, ktoré okrem iných vyšli aj na mexickom Blaq Records, americkom Designforms, anglickom Multi Vitamins, nemeckom Klagscheiben Records, alebo na domácej značke Leporelo. Zaznie aj veľa nevydaných trackov a celý set sa bude niesť v rytmoch deephauzu, techhauzu a minimalu.

Hardfloor sa naživo predstavia na Slovensku vôbec po prvý krát a v Nu Spirite odštartujú novembrové oslavy druhých narodenín klubu. Okrem live actov si nenechajte ujsť ani DJ sety od Tokyho, Skanka a Benca.

Predpredaj lístkov na novembrovú Leporelo_FM party beží v Nu Spirit bare na Medenej 16 a v sietiach Ticketsteram, Ticketportal, a Tixy.

4.November 2011
Leporelo_FM presents HARDFLOOR (live/DE), Milos (Leporelo, Multi Vitamins/live)
DJs Toky (Mecca rec.), Benco (In acid mix), Skank (Leporelo_FM)    
Nu Spirit Club, Bratislava
https://www.facebook.com/event.php?eid=127801880646040

Hardfloor

Zdroj: NuSpirit
Publikoval: Redakcia GREGI.NET