Lenzy & Matthew B.Day Madness @ MetroClub Šaľa!

Roky letia a letia a s ními pribúdajú rôčiky každému jednému z nás. Výnimkami nie sú ani dji a producenti Lenzy a Matthew. Lenzy už čoskoro oslávi 25. narodeniny spolu s kolegom Matthewom, ktorý bude mať 19.

Klasik by povedal, prídeme, ožereme sa a pojdeme domov. No tento krát to tak nebude! Pribudne nám totižto kvalitný česko-slovenský lineup a čo je najlepšie, celú noc nám bude búchať nekompromisné hardtechno a to úplne zadarmo. Samozrejmosťou je, že si neodpustíte dajakú tu flašku – dve, pre oslávencov :)

Predstavme si line-up! Párty odštartujeme zaujímavým spôsobom a o to sa postará house dj Kuki. Po celý zbytok noci to však bude už len o hard vecičkách. Decáky príde zdvihnúť aj jeden z top európskych a až svetových hardtechno producentov – dj a producent – Sepromatiq. Na nôtu nám zahrá aj veľký Peter – Tronic. Z neďalekého Česka za nami prídu aj správny búchači Sonejee a Withecker.

S istotou si dovolíme tvrdiť, že medzi najtvrdších pánov tejto noci budú patriť kávopiči Hogar a Blade, ktorí si isto ani jednu kávičku neodpustia. A samozrejme si vypočujeme aj sety oslávencov Lenzyho a Matthewa. Ak máte v pláne sa na párty zúčastniť, prosím odkliknite sa na udalosti TU.

Lenzy & Matthew B-Day Madness
3.2.2012
MetroClub Šaľa
vstup: FREE
start: 21:00
Sepromatiq
Matthew
Tronic
Lenzy
Hogar
Withecker (CZ)
Blade
Sonejee (CZ)
Kuki

Lenzy

Zdroj: Matthew
Publikoval: Redakcia GREGI.NET