Lenny Kravitz vystúpi v novembri vo Viedni!

VIEDEŇ – Ak sa ktosi objaví v Simpsonovcoch a naspieva duet s Mikom Jaggerom, nebude to len tak hocikto. Lenny Kravitz je s jeho talentom a charizmou autorom množstva svetových hitov, živou ikonou a ešte stále aj sex symbolom. Štvornásobný víťaz Grammy rozpáli v piatok 18. novembra viedenskú Stadthalle!

Lenny si pred troma rokmi podmanil aj publikum v Bratislave, v roku 2009 zasa potešil Košice. Tentokrát predstaví vo Viedni aj zbrusu nové skladby. Horúci singel „Stand“ z pripravovaného CD „Black and White America“ uzrel svetlo sveta práve v týchto dňoch. Celý nový album vychádza v USA 30. augusta, vzápätí príde aj na starý kontinent. Vyše dvadsať rokov na hudobnej scéne zmapuje album so symbolickým názvom. Lenny sa od počiatkov svojej kariéry pohybuje na hranici medzi „black and white“ muzikou.

Lenny Kravitz

Nezameniteľné gitarové riffy, bluesové cítenie, funková rytmika a vždy niečo navyše z neho spravili skutočnú ikonu. Cenami ovenčené hity Are you gonna go my way, Rock and Roll is dead, Fly away, American Woman, Again či Dig in doplní miláčik (aj) ženského publika o celkom nové veci. Navyše sľubuje šou s nevídanou scénou, takže sa je naozaj na čo tešiť.

Silný november vo Viedni potvrdí len 3 dni po Kravitzovi ďalšia superstar – v tej istej hale dá koncert George Michael! Vstupenky na všetky podujatia z produkcie Skalar music sa na Slovensku predávajú exkluzívne v sieti Eventim. Kompletný program akcií nájdete aj na oficiálnej stránke www.skalarmusic.at.

Vstupenky: https://www.eventim.sk/sk/vstupenky/lenny-kravitz
https://www.youtube.com/watch?v=zLDIcIrZO8Y

Ďalšie podujatia:
James Blunt, 7. júl 2011, Burg Clam
Jack Johnson, 28. júl 2011, Wiesen Otakringer Arena
Chippendales, 4. október, Stadthalle Wien
Jean Michel Jarré, 17. november, Stadthalle Wien
George Michael, 21. november, Stadthalle Wien

Zdroj: SKALAR ENTERTAINMENT GmbH
Publikoval: Redakcia GREGI.NET