Legrácky Jimmyho Carra v Kongresovém centru.

Britský stand-up komik a jeden z nejlepších vypravěčů vtipů vůbec Jimmy Carr zavítá 6. března 2019 v rámci turné The Best Of, Ultimate, Gold, Greatest Hits World Tour i do pražského Kongresového centra. Komediální hrdina naší doby, jak o Carrovi napsal deník The Guardian, se do Prahy podívá s vytříbenou show, pro kterou sbíral vtipy celou svou kariéru.

Vedle prověřených kousků se můžeme těšit i na nový materiál. Vstupenky v cenovém rozmezí od 990 – 1690 Kč budou k dostání od 9. listopadu na stránce fource.cz nebo u prodejců GoOut.cz a Ticketmaster. Jedná se o představení v anglickém jazyce.

Jimmy Carr se na komediální scéně pohybuje už patnáct let. Během nich absolvoval 9 vyprodaných tour, odehrál více než 2 000 představení, které dohromady vidělo na 2 miliony lidí. Za sebou má také lasvegaskými estrádami inspirované turné se skupinou The Killers, kdy svým humorem rozehříval publikum a následně sázel vtipy i mezi největšími hitovkami kapely. Všechny tyto zkušenosti využil k tomu, aby vytvořil představení, které by se dalo pojmenovat jako to nejlepší z Jimmyho Carra.

Komik je známý i pro svou odvahu pouštět se do témat, která by pro jiné byla tabu. Často si dělá legraci ze sexu, genderových stereotypů, celebrit či politiky. Vydal také knihu o historii humoru, účinkoval v několika televizních seriálech, moderoval řadu zábavných pořadů a objevil se i na stříbrném plátně. Posbíral mimo jiné cenu pro britské komiky (British Comedy Award) v kategorii nejlepší živý stand-up a nominaci na cenu Perrier.

Zdroj: TS