Legendárni The Freestylers už tento piatok v Storme!

Tento pátek zaplesá srdce nejednoho fanouška breakbeatu a bass music obecně. Do pražského klubu Storm se totiž po roce chystá Matt Cantor z proslulého britského projektu The Freestylers, aby zde předvedl jeho strhující DJ set plný exkluzivních tracků a efektů.

Legendární projekt The Freestylers  založili v roce 1996 již zmíněný Matt Cantor a jeho kamarádi Aston Harvey a Andrew Galea. V téže roce vydávají své první album „Freestyle“ a poté se jejich projekt se rozrůstá na velkou kapelu, která se skládá ze dvou producentů, scratchujícího DJ, bubeníka, kytaristy, bass kytaristy a dvou MCs a to vše doplněno třemi tanečníky.

the_freestylers_timeline_reklama

The Freestylers za svou 19ti letou kariéru toho již stihli opravdu hodně, objevili se na většině obrovských festivalů, ve většině nejznámějších nočních klubů po celém světě a nechyběli dokonce ani v britské hudební show „Top of the Pops“

Spolupracovali také s velkými jmény bass music jako např. s Pendulum, z jejichž kolaborace vznikli hitovky „Fasten Your Seatbelts“ nebo „Painkiller.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/181951378″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

The Freestylers doplní silný český line up v čele se sympatickou breakbeatovou královnou Miss B. a Bifidus Aktifem, který celou party zakončí svým proslulým drum and bassovým setem ze tří playerů. V line upu nesmí také chybět nadějný český producent AKA a ghetto funková partička z labelu Nutz Records – Bosch-K, Mr. Funky Machine & Igor Ochepovksy.

Vstupenky jsou stále v prodeji v síti Ticketportal za krásných 100kč + poplatek, na místě to bude do 22:00 také stovka a po desáté 150kč.  Pokud tedy máte zájem vychutnat si pořádný bass music mejdan s legendárními The Freestylers na skvělém zvuku Funktion-One, určitě se zastavte tento pátek  v klubu Storm na pražském Žižkově! Další informace a přesný časový line up naleznete na Facebook události.

Facebook event.: https://www.facebook.com/events/1501856736760559
Oficiální webové stránky klubu: www.stormclub.cz
Facebook page klubu: www.facebook.com/stormclubprague

freestylers_flyer_HD

Zdroj: Storm club