Kryštof zavŕšil vypredané halové turné, na jar vyrazí do českých a slovenských klubov!

Koncertem v pardubické hokejové aréně kapela Kryštof završila úspěšné a vyprodané halové turné k albu Srdcebeat. A zároveň oznámila termíny jarní klubové šňůry. Ke čtrnácti městům napříč Českou republikou přidává čtyři zastávky na Slovensku, kde představí novou show inspirovanou halovým turné.

„Opět bychom rádi přenesli řadu prvků z halového turné do menších prostor, podobně jako tomu bylo v období Inzerátu. Fanoušci se mohou těšit na projekce, nový design scény i některé speciální efekty. Ale je snad pochopitelné, že v klubech létat nebudu,“ usmívá se lídr kapely Richard Krajčo.

Kryštof poprvé po mnoha letech přidává do turné i slovenskou část, v rámci které zavítá do Bratislavy, Nitry, Žiliny a Trenčína. Reaguje tak na aktuální úspěch singlu Ty a Já, který je v posledních týdnech nejhranější písní slovenských rádií.

Srdcebeat Club Tour vypukne 24. února v táborském Palcátu a skončí na 14. dubna v Bratislavě, klubu Babylon. Kryštof zavítá do celkem sedmnácti míst včetně několika krajských měst, jako jsou Olomouc či Zlín, kde bude hrát ve větších sálech.

Vstupenky na českou část turné se vyprodaly během jediného dne a slovenské kluby jsou doprodeje v pondělí 16. listopadu v síti ticketportal.

Vyprodané byly také všechny koncerty halového turné, včetně dvakrát až po střechu naplněné pražské O2 Areny, kam pokaždé přišlo 17 tisíc fanoušků. Kryštof nabídl dvouhodinovou energickou show plnou barev, vizuálních efektů včetně Krajčova létání a samozřejmě řadu svých hitů. Sklidil nadšené reakce jak fanoušků, tak kritiky.

www.krystof.netwww.facebook.com/skupinakrystof

Kryštof Srdcebeat Club Tour 2016
24.2. Tábor, Palcát
26.2. Příbram, sportovní hala
27.2 Stříbro, kulturní dům
1.3. Jeseník, Pentagon
2.3. Kolín, Městský společenský dům
3.3 Havlíčkův Brod, KD Ostrov
15.3. Olomouc, hala UPOL
17.3. Frýdek-Místek, hala Polárka
18.3. Zlín, Masters of Rock café
23.3 Kladno, KD Sítná
24.3. Jablonec, Eurocentrum
26.3. Trutnov, UFFO
29.3. Mladá Boleslav, kulturní dům
30.3. Ústí nad Labem, kulturní středisko
8.4. Nitra – Nájomná jednotka 210
9.4. Trenčín – Piano
12.4. Žilina – Dom odborov
14.4. Bratislava – Babylon

krystof_club_A2_SK

Zdroj: Kryštof