Krankenhaus spúšťa ôsmu sezónu @ DJ Tráva a jeho videozdravica do Trenčína!

äVo veľkom štýle sme naposledy oslávili siedme narodeniny jedného z najdlhšie fungujúcich underground klubov na Považí, aby sme tentokrát otvorili jeho brány do už v poradí ôsmej klubovej sezóny. A to v nemenej okázalom štýle!

Na záver leta sme pre vás opäť pripravili dva stage naplnené po okraj tým najlepším čo v tejto sfére doma máme.

Interiér klubu si aj tentokrát zobrali pod palec chalani z housemusic.sk crew, ktorí sa tu predstavia v plnej zbroji v zložení Dodo & Wychi aka DRINKTEAM, Luho a SouTHboy. V Krankene sú dlhé roky všetci ako doma, za tie roky už so svojím publikom doslova zrástli. To isté sa dá povedať aj o rezidentovi tohto klubu Dewovi.

Pri výbere hostí dlho nerozmýšľali a obrátili sa na ďalšie stálice za tunajším djským pultom. Opäť tak privítame mimoriadne úspešné producentské duo a majiteľov rastúceho domáceho vydavateľstva Seta, Sensoreal. Tentokrát už snáď okrem Chrisa dorazí aj minule absentujúci Keče. No a keď sa bavíme o stáliciach – povestnou čerešničkou bude účasť ďalšej stálice na našej aj českej hudobnej scéne…

Petra Votavu, známejšieho ako Dj Tráva predstavovať rozhodne netreba, predstaviť však treba jeho čerstvé Cd „Alive The City“, ale to už necháme na neho osobne. Jeho nedávny krst v pražskej Roxy bol podľa účastníkov nezabudnuteľnou udalosťou.

Outdoorový stage má v réžii u nás asi najznámejšia crew, stojaca za eventmi ako Solid Open Air, Trilogic a najnovšie spolu z českou Beat promotion aj za úspešným festivalom Let It Roll. Áno, hovoríme o Trident crew z Partizánskeho, ktorí zlámanými beatmi v zložení Beaty vs Kato, Madsign a Paplon presvedčia, že na zimnom vydaní tohto eventu (17.12. Trenčín Výstavisko) sa máte aj v podaní domácich djs na čo tešiť. Domácu Face2Bass bude reprezentovať Naklad a nakladať rýmy bude dvojica Mcs Brush & Marker. Vizalizácie a veľkoplosnú projekciu bude počas celej noci strihať a mixovať VJ Mapo s tnt crew…

Shrnuté a podčiarknuté – je jasné, že na tomto evente nemôžete chýbať, či už to máte radi 4×4 alebo d&b. Krankenhaus club & housemusic.sk presents:

KRANKENHAUS OPEN AIR 2011
4th annual summer clubbing
piatok 19.8.2011 od 21:00
Krankenhaus club -Trenčín
housemusic sk club stage:
DJ.TRAVA (Lex rec. Praha)
SENSOREAL (seta label)
DRINKTEAM (housemusic.sk)
LUHO (housemusic.sk)
DEWO (krankenhaus resident)
letitroll.sk open air stage:
BEATY vs. KATO (letitrol.sk/trident/polyg?amix)
MAD SIGN (trident/trilogic)
PAPLON (trident/trilogic)
NAKLAD (face2bass crew)
MCs BRUSH & MARKER (trident)
visuals & projection by VJ MAPO (tnt crew)

KOA

Zdroj: krankenhaus club – press info
Publikoval: Redakcia GREGI.NET