Kráľovná krásy Silvia Lakatošová a kráľovná instagramu Zuzana Plačková prinášajú celom novú Miss Universe Slovakia!

Krása je večná, no spôsoby, ako sa k nám dostáva sa výrazne menia. Trendy, inšpirácie a krásu dnes hľadáme cez internet a sociálne siete. Miss Universe Slovakia preto mení podobu. Stále síce pôjde o súťaž krásy, šarmu a charizmy, no program má mať ešte vyššiu úroveň a preto sa bude vysielať online. Tvárami tejto prestížnej udalosti sa stávajú dve úspešné podnikateľky  –  Silvia Lakatošová a Zuzana Plačková, ktoré v spolupráci s renomovanou agentúrou Evency sľubujú novú éru estetiky!

Dve kráľovné, každá úspešná vo svojom svete, sa rozhodli spojiť sily spolu a zbúrať doterajšie mýty o zábavných programoch. Obľúbená šou Miss Universe Slovakia dostáva celkom novú podobu, ktorá lepšie korešponduje s dnešným moderným online svetom.

„Súťaže krásy organizujem 22 rokov a prostredníctvom nich sa nám podarilo objaviť mnohé krásne a hlavne talentované dievčatá. Dnes je však iná doba a aj pandémia nás ešte viac všetkých presunula do online priestoru.  Keďže chcem, aby krása a charizma našich dievčat oslovila a inšpirovala aj mladú generáciu, hľadám nové cesty. Spojenie so Zuzanou, ktorá vie vynikajúco narábať so sociálnymi sieťami,  sa mi zdá ako výborný spôsob,“ vraví Silvia Lakatošová.

Zuzana  Plačková, známa aj ako Queen Plačková, berie túto príležitosť ako poctu aj výzvu.

„Silviu obdivujem a vážim si ju za to, čo dokázala. Verím, že spolu prinesieme novú éru estetiky a že naše spojenie klasického a digitálneho sveta bude korunované úspechom. Chcem dopriať dievčatám, ktoré sa zúčastnia tejto súťaže, omnoho väčší priestor na prezentáciu, pretože sociálne siete nie sú limitované ničím,“ dodáva Zuzana Plačková.

Miss Universe Slovakia sa presúva do online priestoru s v spolupráci s agentúrou Evency, ktorá má dlhoročné skúsenosti s modernými formami eventov napríklad aj s tými z online sveta.

„Ženská krása je večná, nemá hranice a digitálny svet dáva oveľa väčší priestor na to, aby súťaž vyznela v plnej paráde. Je to pre nás veľká výzva pomôcť s týmto vo svete uznávaným eventom. Verím, že o krásnych a talentovaných dievčatách, ktoré tento rok objavíme, sa dozvie oveľa viac ľudí,“uzatvára Marko Šebesta z Evency.

Zdroj: PROPAGANDA HOUSE