KONTRAFAKT mieri na CIBULA FEST 2024

Do už aj tak nabitého programu najväčšieho česko-slovenského festivalu CIBULA FEST pribudlo ďalšie zvučné meno. V pohraničnom pásme na letisku v Holíči okrem zatiaľ zverejnených mien vystúpi aj kompletná formácia Kontrafakt s Rytmusom, Egom a Anysom, ktorí v septembri vypredali pražskú O2 Arénu a prednedávnom aj Zimný štadión Ondreja Nepelu s programom New Era.

Legendárni raperi tak počas víkendu 18. až 20. júla doplnia menoslov headlinerov festivalu, medzi ktorými sú aj kapela Kryštof, ktorá odohrá jediný koncert na Slovensku v roku 2024 práve na CIBULA FESTe, IMT Smile, Mirai, Michal David, Pokáč, Hex, Jelen, Katka Knechtová, Mark Dann, Walda Gang či Panoptiko. Na svoje si prídu aj rockeri a najnovšie do festivalového programu pribudli aj kapely Karpina, skupina Dora a jej ľudová hudba v rockovom šate, frap-rocková kapela Dany Moment, rockerky Poison Candy a pop-rocková skupina Hovada.sk.

„Veríme, že sa nám podarilo vyskladať program, v ktorom si každý nájde to svoje. Keďže je to 15. ročník, chceme, aby bol nezabudnuteľný. Už teraz vieme, že počtom headlinerov bude program najsilnejší zo všetkých ročníkov. Vystúpia u nás tí najlepší z najlepších a pracujeme ešte na ďalších, ktorých oznámime čoskoro,“ prezradil organizátor festivalu Vladimír Chrenka.

Aktuálne bude ešte pár dní možnosť zakúpenia vstupenky za bezkonkurenčnú cenu, no od 1. marca sa zvýši. „Je pre nás prioritou, aby bol náš festival vždy cenovo dostupný pre všetkých. V porovnaní s inými festivalmi a vzhľadom na koncentráciu hviezd, aká bude v júli na CIBULA FESTe sme presvedčení, že cena vstupenky je a aj po zvýšení ceny bude absolútne bezkonkurenčná,“ dodal Chrenka.  

Vstupenky za špeciálnu cenu je možné kúpiť v sieti Predpredaj.sk. Viac info na www.cibulafest.eu.

Zdroj: TS