Koncert Bushmills Live Prague Ondřeje Brzobohatého, Ondřeje Brouska a ich špeciálnych hostí je za dverami.

Pražský Lucerna Music Bar se již připravuje. V pondělí 20. května zažije originální setkání skvělé hudby a tradičně vyráběné whiskey Bushmills. Muzikanti a dlouholetí kamarádi Ondřej Brzobohatý a Ondřej Brousek se svými hosty G-Point Hunters vystoupí společně vůbec poprvé na jednom pro tuto příležitost speciálně upraveném pódiu a zahrají koncert se spoustou překvapení.

Vstupenky na tuto jedinečnou akci, které budou platit vždy pro dvě osoby, nelze koupit v běžné distribuci, ale pouze získat ve fanouškovských soutěžích zejména na  facebook.com/BushmillsCR a ve vybraných médiích. Návštěvníci koncertu budou mít možnost zdarma ochutnat skvělou irskou whiskey Bushmills a užít si její spojení s originální hudbou.

Ondřej Brzobohatý a Ondřej Brousek se tak připojují k hudební „rodině“ Bushmills Brothers jejíž nejvýraznější tváří je známý herec a také DJ Elijah Wood. Bushmills Live Prague navazuje na festival Bushmills Live 2013, který je naplánován na 20. Června. Hlavní hvězdou zde budou islandští Of Monsters and Men.

Další hudební počiny na domácí půdě chystá Bushmills na podzim. V souladu se svou dlouhodobou strategií se objeví coby partner vybraných známých i začínajících českých kapel a přinese tak opět originální hudební zážitky.

Zdroj: ASPEN.PR