Klubová noc DNB Rodeo sa vracia do Storm klubu!

DNB Rodeo, oblíbená klubová noc, na které vždy vystupovali velké postavy drumandbassové scény je zpět, jak jinak než v klubu Storm! A ani tentokráte tomu nebude jinak, listopadové pokračování totiž navštíví slavný britský projekt Brookes Brothers a talentovaný kanadský producent Rene LaVice!

Phil a Dan Brookes, známí spíše pod názvem the Brookes Brothers, jsou drum’n’bassový producenti z Londýna. Tito bratři podlehly zvuku d’n’b přibližně na přelomu tisíciletí. Avšak širokým publikem začali být uznáváni až od roku 2006. V roce 2011 vydali své debutové album nazvané The Brookes Brothers, natočili videoklipy k trackům Beautiful. Jejich skladby se objevily na kompilacích 15 Years Of Hospital Records a Drum & Bass Arena Summer Selection 2012.

Dalším headlinerem je nadějný producent a DJ Rene LaVice je kanadský DJ, producent a filmař z Toronta, který pro své d’n’b sety hledá inspiraci skoro všude. Na evropské scéně si postupně buduje své jméno, ale ve své domovině v Severní Americe patří k jedněm z nejnadějnějších. Jeho produkce upoutala pozornost osobnosti, jako Crissy Criss, Bailey, Nicka Grimshawa z BBC a především majitele vydavatelství Ram Records Andy C. Právě na Andyho Ramu vyšel debutový track Headlock, který naplno odstartoval Rene LaViceho kariéru.

Společně s headlinery vystoupí na hlavní stagi DJ Trimer původem z Anglie. Line up doplní český support a to v zastoupení oblíbených Deadly Viperz, 2K, Sweg. Na druhé stagi zahrají Rudeboy, M4Y4 a dMIT.RY.

Souhrn účinkujících:
Main stage: Brookes Brothers, Rene LaVice, Trimer, Deadly Viperz, 2K, Sweg,
New bass order stage: Rudeboy, M4Y4, dMIT.RY

Předprodej vstupenek: https://bit.ly/dnb_rodeo_tickets
Facebook událost: www.facebook.com/events/1425524287659990
Oficiální webové stránky klubu: www.stormclub.cz
Facebook fanpage klubu: www.facebook.com/stormclubprague

dnbrodeo

Zdroj: DNB Rodeo