Kick da Night White Pre-Party: 18. mája v SaSaZu!

Den před bílou senzací pro Vás agentura Kick da Night a SaSaZu připravili White Pre-Party se speciálním hostem z Holandska. Nalaďte se na Sensation Innerspace už tento pátek v klubu SaSaZu, kam mùžete dorazit do pùl noci zcela zdarma! Stačí se u vstupu prokázat platnou vstupenkou na Sensation. Tìšit se mùžete na špičkovou house music v čele s headlinerem Quintinem!

Holandský DJ & producent Quintin začal s DJingem v roce 1997 ve svých 15 letech. V roce 2002 Quintin vyhrál cenu Twix Talent Award jako DJ Talent roku, soutìže pod záštitou ID&T známézejména díky nejvìtší taneční akci svìta: Sensation. Quintin se následnì objevil na mnoha festivalech jako jsou Innercity, Trance Energy, Sensation, Mysteryland, Pleasure Island, Madhouse, Dance Valley i Tiesto CEE Tour v Praze.

Po mnoha letech získávání zkušeností, Quintin vyrostl v DJe známého pro své vytříbené DJské schopnosti, energické sety a produkci hitovek. Quintinùv singl ‚Bleep It!‘ se stal nejprodávanìjším trackem na DanceTunes.com a byl hrán takovými DJi jako jsou David Guetta, Laurent Wolf nebo Laidback Luke. Další velký track z roku 2009 ‚Original Dutch‘ se stal obrovským rádiovým hitem, který byl vyhlášen jako GRAND SLAM (singl týdne) na holandském rádiu SLAM!FM, což je nejvìtší holandské rádio, které se zamìřuje na taneční hudbu. To všechno vedlo k tomu, že Quintin získal od SLAM!FM ocenìní „DJ talent roku“.

QUINTIN001

V roce 2011 byl Quintin požádán o namíchání 2CD TheDrugHouse mixtape a tento set byl stáhnutý více než 120.000x bìhem 1 mìsíce. Dále vydal nový singl ‚Ranked‘, který vytvořil společnì s talentovanými Calle & Cruz a který je podporován DJi rùzných žánrù, jmenujme například Robbie Rivera, Tocadisco, David Guetta, W&W, Marco V, nebo Laidback Luke. Jeho nejnovìjší producentský počin ‚Toy Story‘ vyšel nedávno pod labelem Zouk Armada Music.

Dále na akci vystoupí duo BonTrip a.k.a. Bon Finix & Tripmain ze stáje Kick da Night Bookings. Tahle dvojice, která zazářila na hlavní stagi festivalu Mácháč, již společnì vystupuje pìt let a bìhem toho času uspořádala spoustu společných akcí pod hlavičkou BonTrip Sessions, Vibe nebo Kick da Night. Absolvovala také turné po českých a slovenských klubech a otestovala si společnáhraní i v zahraničí. Jejich back-to-back vystoupení bylo prezentováno na významných akcích jako jsou například festival Pleasure Island, Combi: nations s Marco V, United Music stage na Summer of Love, speciální vydání klubovky Vibe v Mecce s Judge Julesem či Prague Summer Sessions s Carl Coxem.

Poslední dobou oba protagonisté tohoto projektu soustředí své síly do vlastních sólových počinù a hlavnì na studiovou práci nad vlastní produkcí. Skladby z produkce Bon Finixe již v minulosti našly podporu u známých DJs jako Tiesto, M.I.K.E., Wippenberg, Artento Divini nebo Andy Moor. Tento mìsíc mu vyšel nový release ‚Bottle Up‘ na holandským labelu Deep End a také dva nové remixy, včetnì remixu pro nový singl od Michaela Buriana a Jean Luca ‚Beautiful Love‘. Tripmain se zapojil do projektu Block & Crown s kolegou z Holandska a nìkolik jejich singlù se stalo úspìšnými v hudebních žebříčcích po celém svìtì.

Quintin

Za DJským pultem se objeví i nejlepší česká house DJka Elite, která díky svým energickým setùm vyhrává u fanouškù z celého svìta – zahrála si témìř všude, od České republiky, přes Maďarsko, Itálii, Finsko, Maroko, Francii, Kypr, Velkou Británii, Nìmecko, Kolumbii, Turecko, Libanon, Dubai, Abu Dhabi, Qatar, Malaysii a takhle bychom mohli pokračovat dál a dál. Celou pre-party rozjede mladý talentovaný DJ Dail Manene.

Jak název akce napovídá, je doporučeno vzít si na sebe bílé oblečení. Jestli se chystáte na Sensation, tuto party mùžete navštívit zcela zdarma! Stačí se u vstupu prokázat platnou vstupenkou na Sensation. Jestli vlastníte VIP vstupenku na Sensation, tak automaticky dostanete i v SaSaZu VIP vstupenku. Pokud vlastníte obyčejnou vstupenku, ale v SaSaZu byste si chtìli dopřát trochu více luxusu, VIP vstupenka Vás vyjde se slevou na 300 Kč. Základní vstupné bude stát na místì 200 Kč a VIP 500 Kč.

Line-up:
22:00 – 23:30 Dail Manene
23:30 – 01:00 Elite
01:00 – 03:00 Quintin (NL)
03:00 – 05:00 Bon Finix vs Tripmain

Kick da Night White Pre-Party
18.05.2012
SaSaZu, Praha
DJs: Quintin (NL), Bon Finix vs Tripmain, Elite, Dail Manene
https://www.facebook.com/events/372958212746885
Vstupné: 200 Kč – se Sensation vstupenkou do pùlnoci zdarma!
VIP 500 Kč – se Sensation VIP vstupenkou do pùlnoci zdarma! // se Sensation obyčejnouvstupenkou do pùlnoci zlevnìno na 300 Kč.

kdn-white-pre-party

Zdroj: Kick da Night Entertainment
Publikoval: Redakcia GREGI.NET