Kapela Kryštof predstavuje emotívnu baladu s dojemným videoklipom „Do nebe se propadám“

Nový album Halywůd vyšiel už 8. októbra a priniesol nielen tanečné rytmy a refrény, ktoré nedostaneme z hlavy, ale aj jednu z najsilnejších balád doterajšej tvorby kapely Kryštof. Novinka „Do nebe se propadám“ nadväzuje na úspešné hity „Hvězdáři“ a „Ty a já“. 

Práve k tejto balade dokončuje kapela videoklip z režisérskej dielne Richardovej ženy Karin Krajčo Babinskej. „Karin nadväzuje na už predošlé klipové príbehy Ty a já, Zůstaň tu se mnouVánoční. Jednoduchá, ale silná ‚filmová story‘, ako u nej býva zvykom,“ popisuje s úsmevom spevák. Popri kapele sa v klipe predstaví, napr. herečka Patricie Pagáčová.

Kapela Kryštof momentálne koncertuje na akustické turné, kde predstavuje aj piesne z nového albumu a dúfa, že svoj koncertný rok zakončia v decembri v dvakrát vypredanej O2 aréne.

S jeseňou a albumom prichádza Richard Krajčo aj s filmovou tvorbou, kedy herecky exceluje po boku Elizavety Maximovej v ústrednej dvojici nového českého celovečerného filmu Želanie pre Ježiška (v kinách od 11. novembra 2021). Naviac tiež skvele nadaboval postavu celovečerného animovaného filmu Přes hranici (v kinách od 24. novembra 2021), ktorý je úspešný na najvýznamnejších svetových filmových festivaloch.

Kryštof – Do nebe se propadám 
STREAMINGOVÉ SLUŽBY
Kryštof – Do nebe se propadám
Autoři: Richard Krajco
ISRC: CZUM72100485
(P) 2021 Universal Music

www.tiktok.com/@krystok7
www.instagram.com/krystof_instagram/
www.krystof.net/

Zdroj: TS