Joss Stone na Slovensku so špeciálnou ochrankou.

Mladá soulovo-jazová speváčka Joss Stone vystúpi už 27. júla v bratislavskej refinery gallery. Na aktuálnom turné hodlá speváčka navštíviť všetky krajiny sveta a zahrať v nich práve jeden koncert.

Nielen pre ten slovenský však platia sprísnené bezpečnostné pravidlá. Speváčkin manažment je zrejme opatrnejší po udalostiach z roku 2011, kedy dvojica šialencov plánovala jej vraždu. Vstupenky na podujatie predáva za 39,- eur sieť Eventim.sk.

Pre sexy a talentovanú Joss Stone bude jej vystúpenie koncom júla slovenská premiéra. Aj napriek nízkemu veku je vo svojich 26 rokoch považovaná za to najlepšie na soul / jazz / R´n´B scéne. Joss Stone získala svetovú slávu už v roku 2003 svojim multi-platinovým debutom The Soul Sessions, s ktorým to v 2004 dotiahla na nomináciu Mercury Prize.

joss_stone-001-1920x1200-hollywooddesktop

Jej druhý, tiež multi-platinový album Mind Body & Soul, kraľoval rebríčku UK Albums Chart. Najväčšiu zásluhu na tom mal megahit „You Had Me“, ktorý priniesol mladučkej hviezde množstvo ocenení. V roku 2007 sa dočkala toho najvyššieho. Získala Grammy v kategórii „Best RnB performance by a Duo or Group with vocals“ za coververziu hitu Family Affair. Vstupenky na exkluzívny koncert predáva za 39,- eur sieť Eventim.sk.

Oficiálny Facebook: https://www.facebook.com/publique.sk

Zdroj: Skalar Music