Jon Regen, newyorkská odpoveď na Jamieho Culluma, v pondelok v Nu Spirit Bare!

Americký spevák Jon Regen sa vracia do Nu Spirit Baru, aby predstavil svoj nový album. Štyridsaťjedenročný hudobník je vyštudovaný jazzový klavirista a preto býva často porovnávaný s Jamiem Cullumom. Obratne balansuje na hranici jazzu a inteligentného popu a príjemné pesničkové melódie často okorení klavírnymi sólami, za ktoré by sa nemusel hanbiť žiaden čistokrvný jazzman.

V pondelok 7. mája bude hrať hlavne skladby z nového albumu Revolution, ktorý podľa Bloomberg News znesie porovnanie s nahrávkami veľkých hviezd ako sú Billy Joel, John Legend alebo Sting. Napokon, Stingov bývalý spoluhráč z z legendárnych the Police, Andy Summers, na albume aj hosťuje.

Album sa stretol s priaznivými recenziami a o Jonovi budeme ešte veľa počuť. V Nu Spirit Bare Jon hrať v akustickom triu spolu s P.J. Phillipsom na basgitare a bubeníkom Johnom Millerom. Kapacita tohto intímneho priestoru je limitovaná a preto organizátori odporúčajú kúpiť si lístok v predpredaji v sieti Ticketportál alebo si miesto rezervovať na 0905865566.

https://www.jonregen.com/
Feature v Bloomberg News
Záznam z koncertu vo viedenskom klube Reigen

nuspirit_jon_regen_3

Zdroj: Nu Spirit
Publikoval: Redakcia GREGI.NET