Jemná erotika menom Praque Burlesque sa exkluzívne vracia do bratislavského Nu Spirit Clubu.

Júnový program bratislavského Nu Spirit Clubu obohatí svojim šťavnatým vystúpením česká pin-up show Praque Burlesque. Pražskú burlesku v roku 2007 založil David N. Jahn.

cover

Prvá show svojho druhu si našla v marci veľa záujemcov, čo sa premenilo do pokračovania v rámci jedinečnej exkluzivity. Tentokrát bude program pozostávať z nových, doposiaľ nevidených exponátov a dočkáte sa okrem predĺženého programu aj polnočného prekvapenia. Ich live show si vychutnáte vo štvrtok 12. Marca.

Hviezdy večera: Angelina Angelic – oslňujúca diva a speváčka, miláčik obecenstva Miss Cool Cat, tajomná a mlčanlivá Lady Mousellyca a zvodný spevák šlágrov Sonny Vargas, vás spoločne prevedú večerom plným hudby, burlesky a komédie. Ich nezabudnuteľný vizuálny štýl sa vám zaručene zaryje do pamäti.

[vimeo]https://vimeo.com/18993468/[/vimeo]

„Vďaka voľne prístupnému pornu na internete dnes už žiadne tabu neexistujú, a tak sa ľudia prirodzene navracajú k fantázii“, tvrdí principál Sonny Vargas. “ Myslím, že hlavným podnetom k návratu burlesky bola ľudská potreba zmeniť prístup k erotike. Vniesť do nej humor, nadhľad … “ Marek Gregor REFLEX

„Burleska je všetko, len nie vulgarita“ hovorí mi tunajší „Master of Ceremony“, ktorý svojimi komentármi a štýlovými songy prekladá krátke parodické vystúpenia umelkýň, vystupujúcich pod menami Miss Cool Cat, Lady Mousellyca a Angelina Angelic.“ Náznak je viac ako odhalenie, aj keď priviesť k tomu publikum v dobe, keď boli všetky medze už mnohokrát prekročené, nie je jednoduché“ Lucie Jandová PRÁVO

Nu Spirit Club
Štúrova 3, Bratislava
www.nuspirit.sk
12. Jún 2014
https://www.facebook.com/events/658474324233126/
https://pragueburlesque.com/

insta

Zdroj: Nu Spirit