Jedinečná Metallica show v Randali!

Už tento piatok 25.1. otrasie hudobným klubom Randal poriadna porcia metalu. Večerom sa budú niesť skladby americkej legendy Metallica v podaní jej slovenskej cover kapely Intrepid. Jedinečnosť koncertu umocňuje live prevedenie kultového albumu Master of Puppets.

Metallica sa dostala do povedomia metalových fanúšikov už pred 30-timi rokmi. Vždy znamenala a významný stupienok v metalovej tvorbe. Na Slovensku má Metallica svojich obdivovateľov aj v podaní skupiny Intrepid, ktorá šíri odkaz legendy na klubovej scéne.

INTREPID predvádza plnohodnotnú vyše dvojhodinú show plnú hitov a kapela je považovaná ako jeden z najlepších revivalov vo východnej Európe.

Aktuálny piatkový koncert ale bude výnimočný. Okrem tradičných skladieb ako Enter Sandman, Creeping Death, One alebo Nothing else matters, zaznie v plnom znení kompletný album Master of Puppets. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na málovídanú show a skladby, ktoré na živo zaznejú len v piatkový večer.

Koncert ´Intrepid Metallica live Master of Puppets full album´ už v piatok v Randal clube od 20.h, kedy svoj set odohrá predkapela Poison Candy, vstup 5€.

https://www.facebook.com/events/242304125902799/

Zdroj: Lubo Simkovic