Jazzanova s Paulom Randolphom v Bratislave!

Ostatný koncert na Slovensku odohrali pionieri moderného soulu a funku v roku 2009 na festivale Wilsonic. 24. februára sa vďaka tej iste značke prídu pochváliť novým materiálom spolu so spevákom Paulom Randolphom do bratislavského klubu MMC.

Ame, Dixon či Clara Hill je len zlomok interpretov, ktorých dal svetu label Sonar Kollektiv. Značka, bez ktorej by svet súčasného soulu či jazzu vedel možno len veľmi málo o prieniku do elektronickej scény. Za jej zrodom nestojí nikto iný ako práve kolektív producentov združených v projekte Jazzanova.

Ten sa v rámci nadchádzajúceho stredoeurópskeho mini-turné predstaví aj v Bratislave, kde odohrá kompaktný mix svojich pôvodných skladieb i remixov korenený materiálom z nového albumu chystaného na máj 2012. Ten nahrali Jazzanova s americkým soulovým spevákom Paulom Randolphom.

Paul Randolph je pôvodom z Detroitu a celkom logicky jeho cestu do prvej hudobnej ligy dláždili spolupráce s menami ako Carl Craig či Moodyman. V roku 2010 mu vyšla remixová verzia albumu Lonely Eden, na ktorej sa o remix jeho tracku Believer postarali práve Jazzanova.

Ochutnávka v podobe pilotného singla “I Human” bude k dispozícii vo februári vo všetkých rádiách s dobrou hudbou.

Po koncerte je pripravená afterpárty v rámci akcie Wilsonic Club v KC Dunaj, na ktorej sa ku kapele pripojí člen tvrdého jadra producentského tímu Jazzanova, DJ Alexander Barck.

Vstupenky na bratislavský koncert sú k dispozícii už dnes prostredníctvom www.tixy.sk. Zvýhodnené kombinované vstupné na koncert do MMC aj na afterpárty v KC Dunaj je dostupné výhradne v predpredaji.

Zdroj: MM
Pulbikoval: Redakcia GREGI.NET