JANA KIRSCHNER PRIDÁVA NA JESENNOM TURNÉ DRUHÝ KONCERT V BRATISLAVE!

Jana Kirschner v júni ohlásila návrat na klubové pódiá. Po ročnej pauze sa na prelome septembra a októbra opäť predstaví domácemu publiku v šiestich mestách, s celkom novým komorným programom, v novej zostave a s podtitulom “Takmer sólo”. A keďže už dva mesiace pred začiatkom turné hlási bratislavský koncert v Divadle P.O. Hviezdoslava vypredané, dočká sa hlavné mesto aj druhého vystúpenia. Jana Kirschner to ohlásila v utorok na svojich sociálnych sieťach.

“Dostali sme veľa správ od ľudí, ktorí si nestihli kúpiť lístok na jeseň do Bratislavy. Aj my sme príjemne prekvapení, že Divadlo P. O. Hviezdoslava sa vypredalo dva mesiace pred začiatkom turné. Pridávame preto aj druhý bratislavský koncert. V ten istý deň, 5.10., na tom istom mieste v DPOH a so skorším začiatkom o 18:00,” hovorí Jana.

Jana Kirschner_kredit Lousy Auber 01

 

Na šiestich koncertoch s podtitulom “Takmer sólo” sa slovenská speváčka postupne predstaví v Trnave (29.9.), Topoľčanoch (30.9.), Banskej Bystrici (1.10.), Žiline (2.10.), Košiciach (3.10.) a dvakrát v Bratislave (5.10.). Vstupenky v predpredaji sú okrem jedného vypredaného koncertu v Bratislave stále k dispozícii do všetkých miest, ale napríklad v Trnave ich už ostáva len niekoľko.

Popri prípravách a skúškach na jesenné turné Jana Kirschner tradične lieta medzi Londýnom a Bratislavou, skladá nové pesničky a koncertuje na festivaloch (Pohoda, Sitno Blues či košické Leto v parku). Najbližšie sa na Slovensku ukáže na festivale Grape. “O tomto vystúpení sme s kapelou dlho debatovali, keďže na Grape budem mať premiéru. Som rada, že sa to konečne podarilo a verím, že to bude stáť za to.”

 Turné „Jana Kirschner – Takmer sólo“
29.9.2016 Trnava, Synagóga – Centrum súčasného umenia
30.9.2016 Topolčany, Nástupište 1-12
1.10.2016 Banská Bystrica, Záhrada – Centrum nezávislej kultúry
2.10.2016 Žilina, Stanica Žilina – Záriečie
3.10.2016 Košice, Tabačka Kulturfabrik
5.10.2016 Bratislava, 18:00, DPOH Mestské divadlo
5.10.2016 Bratislava, 20:30, DPOH Mestské divadlo VYPREDANÉ

Predpredaj vstupeniek: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/7441/jana-kirschner-takmer-solo-2016

LP Moruša: Čierna: https://www.slnkorecords.sk/jana-kirschner/morusa-cierna-vinyl-lp
Viac info o Jane Kirschner: https://www.facebook.com/janakirschner/

Jana Kirschner_kredit Lousy Auber 01 Vizual JK Takmer Solo by Pavol Bartos

Zdroj: Slnko Records
Foto: Lousy Auber