James Blunt zahrá v Bratislave!

Jeden z najúspešnejších popových spevákov súčasnosti odohrá 28. októbra 2014 koncert v bratislavskej Aegon Arena NTC.

Nekorunovaný kráľ “slaďákov” predstaví svoje hity You’re Beautiful, 1973, Goobye My Lover, Same Mistake, Wisemen, Stay The Night či Carry You Home. Vstupenky sa začínajú predávať v piatok 9. mája v sieti Eventim.sk.

James Blunt_press 2013

Štyridsaťročný rodák z anglického mesta Tidworth prinesie aj nové skladby z aktuálneho albumu Moon Landing, podľa ktorého pomenoval celé svetové turné “Moon Landing 2014 World Tour”. Z tejto nahrávky pochádza aj aktuálny hit Bonfire Heart, ktorý napísal spoločne s lídrom skupony One Republic Ryanom Tedderom.

James Blunt zažil svoju slovenskú premiéru pred šiestimi rokmi. Už vtedy tisíckam fanúšičiek (a fanúšikov) dokázal, že hoci sa preslávil „slaďákmi“, naživo vie byť poriadny divoch. Počas koncertu zvládol aj zoskoky z pódia či tance medzi prekvapenými divákmi. Divochom býva často aj v súkromí, dôkazom je dlhý zoznam jeho bývalých partneriek a údajných mileniek. Okrem skladania romantických piesní a aktívneho sukničkárstva sa však tento sympaťák venuje aj charitatívnej činnosti. Bývalý vojak je dnes aktívnym pacifistom a členom niekoľkých humanitárnych organizácií.

Lístky na koncert James Blunt “Moon Landing 2014 World Tour” v Bratislave sa začnú predávať v piatok 9. mája exkluzívne v sieti Eventim. Cena lístkov na státie bude 39,- eur, na sedenie 55,- eur. Miestom konanie je Aegon Arena NTC v Bratislave.

Oficiálny Facebook: https://www.facebook.com/publique.sk

JAMES_BLUNT_PLAGAT_A1_resize

Zdroj: NuCoast