Jake Bugg zahraje na tohtoročnom festivale Bushmills Live.

Sons And Lovers, Foy Vance, Iain Archer, Willy Mason And Bear´s Den i Jake Bugg spolu s již dříve potvrzenými Of Monsters And Men vystopí na ojedinělém festivalu v palírně irské whiskey Bushmills.

Bushmills, Praha – Písničkář z Nottinghamu Jake Bugg potvrdil svou účast na letošním festivalu Bushmills Live. Zahraje zde tedy pro pouhých 500 fanoušků originální hudby a tradičně vyráběné whiskey těsně před festivalem v Glastonbury. Palírna Old Bushmills Distillery uslyší 20. června také další skvělé interprety a kapely.

Dále v historických prostorách palírny zahrají Sons And Lovers, Foy Vance, Iain Archer, Willy Mason And Bear´s Den spolu s již dříve potvrzenými hlavními hvězdami festivalu Of Monsters And Men, kteří nedávno získali prestižní cenu European Border Breakers Award 2013.

Tohoto jedinečného festivalu, na který se nedají koupit vstupenky v běžném prodeji, se mohou zúčastnit vedle návštěvníků z USA, Kanady, Německa, Portugalska či Ruska také dva fanoušci z České republiky. Ti mohou ještě do neděle 5. 5. 2013 vyhrát vstupenky na festival včetně dopravy a ubytování v soutěži na Facebooku Bushmills Whiskey Facebook.com/BushmillsCR. Na Facebookové stránce Bushmills Whiskey budou také postupně uveřejňovány další informace o festivalu.

https://www.youtube.com/watch?v=ZjyzNFGuRmo

Zdroj: ASPEN.PR