Insomnia: Dj Keeco – “Hudba bola a je pre mňa takmer všetko.Nepohnem sa bez nej ani na krok!

Žilina – presnejšie Terchová :). Vlasným menom Miro. A ako vznikla vlastne táto prezývka? To je dlhá rozprávka.

Už ako malý chlapec som vyrastal v spoločnosti samých umelcov. Uvedomil som si, že hudobné nadanie som zdedil po svojom prastarom otcovi.

Začalo to hrou na rôznych hudobných nástrojoch. Hudba bola a je pre mna takmer všetko.Nepohnem sa bez nej ani na krok.

Vsetko to začalo príchodom na strednú školu. V tom čase u mňa prevládal trance a techno štýl. Začiatky boli len na PC, neskôr som sa odvážil postaviť sa za CD playere. Vtedy som mal pocit, že to predsa nie je to, čo som chcel. Štýly sa z času na čas pomenili, z trance sa to prehnalo cez minimalom, technom, schranzom, chválabohu, do väčších extrémov to už nešlo :D.

Keeco

Po prestupe na novú strednú v roku 2007 som začal s dnb štýlom, ktorý mi predtým v ušiach veľmi nesedel. Do PC sa mi dostali nové tracky, nové sety, neskôr som sa pokúšal namixovat si aj vlastné dnb sety. Na jednej z akcii, ktoré organizovali Boris a Koxo, som si po prvykrát vyskúšal, čo je to vlastne hra na gramofónoch. Zistil som, že práve toto je to, čo som hladal, čo ma napåňa. Od roku 2008 sa venujem naplno tomuto štýlu.

V súčasnosti som členom a spoluzakladatelom AMPLITUDE PROJECTu, spolu s MATHOSom, KPEKom, PROTEKKom a RAYNEEm.Zahral som si na rôznych akciách so známimi DJ-mi, ako napr. C-Phone z NoMoney, Bion, enEmy & 3lo, Smote, Kubo, Stanley, F@tsound, Stew, Cenco & Dykman a mnohí ďalší. Hrávam skôr tvrdé veci, technoid, techstep, neuro a deep .

Oblúbení producenti: Bcee, Alix Perez, Brookes Brothers, Sub Focus, Noisia, Misanthrop, Axiom, Prolix, Masheen, SPL, Counterstrike, Current Value, Forbidden Society …


Insomnia

Zdroj: Insomnia
Publikoval: Redakcia GREGI.NET