In Vivo pokrstí 7. decebmra svoj debutový album!

Hudobný projekt In Vivo, ktorý spája generáciu mladých umelcov a známe mená, pokrstí 7. decembra v priestoroch alternatívneho divadla Elledanse svoj debutový album In Vivo 2011.

Za krstného otca si hudobníci prizvali multiinštrumentalistu a producenta Laca Lučeniča. „In Vivo je fúzia rôznych žánrov. Vyzdvihnúť by som chcel predovšetkým zmyselnosť tém, ktoré náš album obsahuje,“ povedal o nahrávke autor a headliner projektu Mora Tonali, ktorý sa na albume predstaví ako spevák a gitarista, no hlavne ako autor osobných textov.

Debutový album vznikal od februára tohto roku v štúdiách Slovenského rozhlasu. Hudobne sa na ňom podieľala nová generácia muzikantov reprezentovaná sólovým gitaristom Pavlom Berezom, perkusionistom Tonom Gúthom a huslistom Jánom Kružliakom.

Nahrávanie si zobral do rúk viackrát ocenený majster zvuku Ľuboš Války a finálny master pripravil Ján Došek. Za grafickým spracovaním projektu stoja tatranskí umelci Karol Vaľko a Martin Kováč, fotodokumentáciu vyhotovil Juraj Tomko. Tí svoju tvorbu predstavia na výstave, ktorá bude súčasťou krstu v priestoroch divadla Elledanse.

Bližšie informácie o projekte sú na webovej stránke www.invivomusic.eu.

Zdroj: In Vivo
Publikoval: Redakcia GREGI.NET