IMT Smile zahrajú akusticky i na jeseň)

Po vydarenej jarnej časti Akustik tour a absolvovaní letných festivalov prinesie na jeseň obľúbená kapela IMT Smile pokračovanie akustických koncertov.

Pre veľký úspech jarného turné, kde si unplugged prevedenie známych hitov vychutnali tisícky divákov v takmer dvadsiatke slovenských miest, sa kapela rozhodla v septembri pridať ďalšie štyri koncerty. „Doplnili sme mestá, ktoré sme v jari navštíviť nestihli. Fanúšikovia sa nám ozývali a priali si, aby sme vystúpili aj v ich meste, tak sme sa im snažili vyjsť v ústrety. A samozrejme veľmi radi,“ vraví líder IMT Smile Ivan Tásler.

IMT Smile

Pokračovanie Akustik tour sa bude niesť v rovnakom duchu, ako prvá časť šnúry. Pôjde teda opäť o menšie sály, komornú atmosféru a špeciálne prevedenie osvedčených hitov, ale i noviniek IMT Smile.

Z predošlých koncertov majú muzikanti množstvo príjemných zážitkov. „I keď boli koncerty vymyslené tak, že diváci sedia, videl som, že mnohí mali pri rýchlejších skladbách problém obsedieť. V závere každého koncertu už  všetci stáli a tancovali pomedzi stoličky, bolo to neuveriteľné. Keď cítime na koncerte takúto podporu, posilňuje a posúva nás to ďalej,“ pochvaľuje si Ivan vďačne svojich fanúšikov.

Svoju dávku obľúbených pesničiek si užijú fanúšikovia IMT Smile v týchto Slovenských mestách:
07. 09. 2011 19:00 Kursalon, Piešťany
08. 09. 2011 19:00 Dom kultúry, Dunajská Streda
09. 09. 2011 19:00 EKG Night Club, Vranov nad Topľou
11. 09. 2011 19:00 Holiday Inn, Žilina

Vstupenky sú v predpredaji v každej zberni TIPOS alebo cez www.tiposticket.sk a www.ticketportal.sk.

IMT Smile

Zdroj: manažment IMT Smile
Foto: Peter Ivan
Publikoval: Redakcia GREGI.NET