IMT Smile rozbehli koncertnú sezónu, a pridávajú letný singel PEACEFUL VILLAGE.

Skupina IMT Smile odštartovala minulý víkend svoje IMT SMILE SUMMER TOUR 2021 fantastickými koncertami v Bratislave a tiež v Banskej Štiavnici. Nielen megahity v nových aranžmánoch ale tiež novinky z albumu SRDCE ROZUM BOUELEVARD podporili fantastickú atmosféru koncertu. To že skupina IMT Smile patrí k tým najúspešnejším zo slovenskej hudobnej scény podčiarkuje aj fakt, že album „Budeme to stále my“ dosiahol na dvojitú platinu za predaj albumu.

Je to album z roku 2018, a tento status už dosiahol skôr, ale teraz si ho môžeme prevziať za účasti našich fanúšikov, lebo je to aj vďaka ním. Tento album v našej kapele veľa zmenil, dá sa povedať, že skoro všetko, a ako vidno, k lepšiemu“ povedal Ivan Tásler pri preberaní double platinového albumu.

Okrem toho pripravili nový videoklip ku skladbe Peaceful Village, kde spolu s IMT Smile spieva Jamajčan Winston Reedy. „Pieseň je o jednej pláži a dedine v Kambodži, v ktorej sme boli spolu aj ako kapela a kde sme dokonca zahrali na miestnom markete. No za pár rokov sa z toho krásneho miesta, stalo vďaka necitlivým developerom, jedno veľké stavenisko. No duša toho miesta žije ďalej a o tom je tento song. Pieseň vznikla od začiatku v angličtine, a preto sme sa rozhodli na základe odporúčania pre jamajského speváka žijúceho v Londýne, a volá sa Winston Reedy“ uzatvára príbeh skladby Peaceful Village Ivan Tásler.

IMT Smile, Winston Reedy – PEACEFUL VILLAGE
hudba: Ivan Tásler
text: Ivan Kormaňák, Winston Reedy
Ivan Tásler: guitalele, elektrická gitara, klávesy, perkusie, vokály, spev
Miro Tásler: hammond organ, klávesy
Tomáš Slávik: akustická gitara, elektrická gitara
Ivan Kormaňák: hlas v úvode, perkusie, bicie
Peter Bartoník: basová gitara
Winston Reedy: spev
Mário Garbera: saxofón
Pavol Jeňo: flauta, trombón, trúbka
Marek Mašlonka: hlas
Nahrávané v Birdland studios, Považská Teplá (júl 2020), The Arch, Londýn (júl 2020)
Nahrával: Miloš Miňo Rojko, Ben Bell
Mixoval: Miloš Miňo Rojko, Dano Šoltis
Producent: Ivan Tásler
AUDIO ISRC : SK-A01-21-00036
VIDEO ISRC : SK-V01-21-00070
2021 Universal Music s.r.o.

https://imtsmile.lnk.to/SRDCEROZUMBLVD
https://imtsmile.com/
https://www.instagram.com/imtsmile/

Zdroj: TS