IMT Smile predstavia celkom nový a netradičný akustický program aj s novým CD.

Úspešná kapela IMT Smile svojich fanúšikov rada prekvapuje. Naposledy jedinečným spojením s Lúčnicou, či novým albumom Na ceste 1979. A teraz má kapela na čele s Ivanom Táslerom ďalšiu novinku. V októbri vyrážajú na akustické turné, ktoré bude naozaj špeciálne. 

Ivan Tásler a IMT Smile prichádzajú s novým koncertným formátom ACOUSTIC, ktorý bude nielen o akustických verziách známych hitov, ale aj o jedinečnej atmosfére, ktorú podporí zaujímavá scéna, hudobní hostia a takzvaný čarovný mikrofón.

IMT Smile1

Muzikanti okrem tradičných akustických hudobných nástrojov predstavia svoje umenie aj na ďalších neobvyklých inštrumentoch, ktoré bežne na koncertoch IMT Smile nevidieť. Fanúšikom svoj ACOUSTIC program predstavia zatiaľ v rámci troch koncertov v komorných priestoroch koncertných sál 9.októbra v Piešťanoch, 10.októbra v Žiline a 17.októbra vo Vysokých Tatrách. Na divákov čakajú zaujímavé aranžmány skladieb Ivana Táslera, no na pódiu sa predstaví ako hosť aj ďalší spevák a to Jozef Kuriľák, známy tiež ako rozhlasový a televízny moderátor. “Dodo prijal moje pozvanie, nakoľko hudobný žáner, ktorému sa venuje, teda hudba dávnejších rokov, sa do tohto akustického programu veľmi hodí. A využijeme pravdepodobne aj jeho moderátorské zručnosti,” naznačuje spevák Ivan Tásler a jedným dychom dodáva: “Novinkou, ktorú sme doteraz nikdy neskúsili je, nazval som to tak interne – čarovný mikrofón. Diváci budú mať priestor sa nás opýtať na veci týkajúce sa hudby a kapely, ktoré ich zaujímajú. Pretože na týchto koncertoch budem aj ja rozprávať možno o niečo viac, než som zvykol. S mnohými skladbami sa totiž spájajú skvelé príhody, ktoré, verím, fanúšikov zaujmú a možno aj pobavia.”

Na prvom koncerte v Piešťanoch zároveň kapela pokrstí svoje nové výberové CD z radu best s názvom “IMT Smile – ACOUSTIC BEST”, ktoré okrem známych 15 akustických hitov obsahuje ako bonus aj nové verzie skladieb Po kvapkách a Urobme si lásku.

CD_IMT Smile_ACOUSTIC BEST

Kapela už intenzívne skúša vo svojom nahrávacom štúdiu Valec a pripravuje akustický program, aby fanúšikom, ako vždy, priniesla neopakovateľný zážitok. Užite si s IMT Smile aj vy koncert plný energie, tentokrát v akustickej forme.

S úplne novým programom ACOUSTIC sa IMT Smile v roku 2015 predstavia v týchto mestách:
09.10. PIEŠŤANY – Dom umenia
10.10. ŽILINA – Holiday Inn
17.10. ŠTRBSKÉ PLESO – Grand Hotel KEMPINSKI

IMT Smile_ACOUSTIC_Piestany

Zdroj: IMT Smile management
Foto: Marek Lukáč