IKON POKŘTÍ V LUCERNA MUSIC BARU DEBUTOVÉ ALBUM

Zpěvák, hudební skladatel, multiinstrumentalista a producent Tomáš Konůpka stojí za projekty jako Navigators, Android Asteroid, MYDY / Mydy Rabycad nebo 7krát3 a Reflex ho v roce 2021 vyhlásil Hudební osobností roku. A protože výzev není nikdy dost, vydal se na sólovou dráhu jako IKON. V září mu vyjde debutová deska, kterou pokřtí 9. listopadu v Lucerna Music Baru. Jako support se představí indie-rockoví Good Times Only, o afterparty se postará DJ Bidlo. Vstupenky za 390 Kč pořídíte na musicbar.cz a goout.cz.

IKON je žánrově rozkročený mezi moderními beaty a klasickým soulem, zpěv i všechny hudební nástroje si nahrává sám ve svém studiu Hit Happens. Debutová deska vyjde v září, venku už má IKON tři videoklipy a to na skladby WAITING, NIIGHT a LOVE. WAITING už na YouTube překonal hranici 150 000 přehrání.

Na křtu alba v listopadu IKONa na pódiu doprovodí živá kapela složená z výjimečných instrumentalistů a vokalistek. Složení kapely bude v průběhu několika týdnů odtajněno. Jako support se představí vycházející hvězdy české indie scény Good Times Only. O afterparty se postará legendární DJ Bidlo, jeden ze zakladatelů a pilířů české houseové scény. Zajímavostí je, že Good Times Only i DJ Bidlo vytvořili remixy IKONova tracku LOVE, který nedávno vyšel jako special EP na všech streamech.

Bude to skvělá hudební událost, tak si ji nenechte ujít!

IKON – křest alba
support: Good Times Only
after: DJ Bidlo
9. 11. 2023, doors 20:00
Lucerna Music Bar, Praha
www.musicbar.cz
Vstupenky za 390 Kč v předprodeji pořídíte na musicbar.cz a goout.cz.
Vstupenky online: https://musicbar.cz/cs/program/ikon/.
Facebook událost: https://www.facebook.com/events/1357626895154523
https://www.youtube.com/watch?v=ShL9WbvHju0
https://www.youtube.com/watch?v=Pu15PYtwnks
https://www.youtube.com/watch?v=5l8-tZu0DK8
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.instagram.com/lucernamusicbar

Zdroj: TS