„Hranie sa vždy končí tak, že zo seba vydáme maximum,“ tvrdí Ondrej Kandráč a teší sa na koncert na Hodoch Častkovce!

Fantastická atmosféra a skvelé koncerty! To čaká návštevníkov na festivale Hody Častkovce, ktoré sú plné zábavy a atrakcií pre najmenších i dospelých.  17. a 18. septembra v Obecnom parku Častkovce zahrajú Horkýže Slíže, Polemic, Kandráčovci, DESMOD a Robo Šimko, Heľenine Oči, Zóna A, Kollárovci, Fuera Fondo a mnohí ďalšie. Malí aj veľkí sa zabavia na kolotočoch a tí hladní majú možnosť navštíviť gastrozónu. Začíname  v sobotu o 15:00!

Hody Častkovce ponúkajú už tradične skvelú zábavu, atrakcie aj sprievodný program pre celú rodinu. V krásnom prostredí Obecného parku rozprúdi zábavu východoslovenská skupina Kandráčovci na čele s charizmatickým Ondrejom Kandráčom, ktorý vždy strhne všetkých divákov do tanca.

„Živé hranie pre publikum, ktoré vidíte a ktoré spieva spolu s vami je niečo, čo sa nedá zažiť nikde inde. Pri žiadnom live streame, v televíznom prenose ani v ničom inom. Koncerty sú naozaj výnimočné, hlavne po tej dvojročnej pauze. Neberiem to ako samozrejmosť, naozaj si to veľmi užívame. Čo viac si môžeme my muzikanti priať. Teším sa na koncert v Častkovciach a na ľudí, ktorí tam budú. Teším sa na to, že spolu zažijeme opäť niečo elektrizujúce,“  pozýva Ondrej Kandráč.

Populárny Kandráčovci postavia na nohy celý Obecný park hitmi Na kráľovej holi,  Načo pôjdem domov aj Sokoly.

„V našom repertoári máme priestor na improvizáciu a to je niečo, čo je pre ľudí milé, príjemné a neobyčajné. Takže nikdy sa nedá povedať presne, ako sa to skončí. Vždy sa však hranie končí tak, že jednoducho vydáme zo seba maximum. A fanúšikovia nám to potom oplácajú tým, že spievajú, tlieskajú standingovation, kričia, zabávajú sa a tešia sa zo života. Pretože presne o tom je hudba. A ja rád hovorím, že my muzikanti by sme mali byť poslami dobrých správ a verím, že to tak bude aj v najbližších rokoch,“ teší sa Ondrej Kandráč.

Skvelú atmosféru vytvoria aj skupiny Polemic, DESMOD a Robo Šimko, Heľenine Oči, Zóna A, Kollárovci, Funny Fellows, Fuera Fondo, Bijoutterier, Los Brados, Papundekel či Neznámi. Hody bude moderovať Richard Vrablec. Fanúšikovia rocku sa môžu tešiť kapelu Horkýže Slíže, ktorá práve zverejnila novú titulnú skladbu k filmu Indián s názvom Ty vieš, že sa chovám tak, jak sa chovám.

Nenechajte si ujsť skvelú zábavu a zmes všetkých hudobných žánrov 17. a 18. septembra 2022 na Hodoch Častkovce. Čakajú vás kolotoče a fantastická gastrozóna. Vstupenky na festival si môžete kúpiť v sieti Prepredaj.sk https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/hody-castkovce-2022/ a v kaviarni Lokáll v Piešťanoch. Aktuálne informácie nájdete na facebookovej stránke https://www.facebook.com/hodycastkovce

Zdroj: NK Factory