House Invasion hlási pokračovanie!

Po prvom úspešnom štarte klubovky House Invasion, ktorý prebehol koncom januára, by sme vám radi predstavili druhé pokračovanie tejto party. V sobotu 21. apríla 2012 bude obľúbený klub Barracuda v Nitre hosťovať ďalšieho hosťa z Českej rebuliky, ktorým bude pán Martin Frank.

Dj Martin Frank obľubuje a na svojich parties hrá prevažne house a electro. U našich susedov je rezidentom v popredných kluboch, do ktorých prináša vlastný štýl zábavy a precízny výber trackov. Viac o tomto pánovi vám prinesieme už čoskoro, aj s jeho aktuálnym setom. Počas noci sa o vás postará aj osvedčená dvojka Paulo Mewini a Smoly, ktorí sa postarajú o nekompromisnú zábavu a hudobnú kvalitku, ktorú nám páni predviedli aj v prvej časti tejto klubovky.

Všetky tieto aspekty okorení fakt, že budete mať možnosť zabaviť sa v novo prerobenom klube a jeho príjemnom prostredí, s kvalitným zvukom a svetelným parkom a taktiež krásnymi go-go tanečnicami. Presne toto máte možnosť zažiť pokiaľ nás navštívite v sobotu 21. Apríla 2012 do klubu Barracuda v Nitre. Tešíme sa na vás.

House Invasion
21.04.2012
DJ´s: Martin Frank, Smoly, Paulo Mewini
Vstup: 3€

House Invasion

Zdroj: House Invasion
Publikoval: Redakcia GREGI.NET