Horkýže Slíže vypredali Trenčín a Žilinu, turné Pustite Karola štartuje 9. marca v Bratislave!

Horkýže Slíže hlásia dva vypredané koncerty turné Pustite Karola! Fanúšikovia z Trenčína a Žiliny, ktorí si nestihli kúpiť vstupenky, sa môžu presunúť do miest Bratislava, Nitra, Brezno alebo Košice. Obľúbená kapela si na šnúru zavolala posilu v podobe novej basgitaristky Veroniky Smetanovej, vďaka ktorej bude mať spevák Kuko viac priestoru na pódiovú šou. Pustite Karola Horkýže Slíže tour 2018 štartuje 9. marca v Hant Aréne v Bratislave!

Nitrianska kapela Horkýže Slíže oslavuje štvrťstoročie na hudobnej scéne. Nový album „Pustite Karola“ predstavia na turné v šiestich mestách Slovenska. Trenčín a Žilina už hlásia vypredané!

„Horkýže Slíže sú jednou z najlepších slovenských koncertných kapiel. Koncerty aktuálneho turné v Piano Clube v Trenčíne a Event House v Žiline sú už vypredané. Fanúšikovia, ktorí si nestihli kúpiť vstupenky, sa budú musieť presunúť do miest Bratislava, Nitra, Brezno alebo Košice,“ konštatuje šéf usporiadateľskej agentúry Dušan Drobný.

Peter Hrivňák – Kuko, Mário Sabo – Sabotér, Juraj Štefánik – Doktor a Marek Viršík – Vandel si na turné berú novú basgitaristku Veroniku Smetanovú z death metalovej skupiny Mean Messiah, ktorá posilní ich koncertnú zostavu.

„Tešíme sa na turné. Koncerty nás bavia najviac. Boli sme, sme a aj budeme koncertná kapela a koncerty sú naša najväčšia zbraň. Zahráme klasicky prierez našej tvorby. Playlist sme upravili špeciálne na toto turné a zaznejú aj skladby, ktoré sme naživo nikdy nehrali. Napr. skladbu „Nazdar“ sme upravili tak, aby sme ju zahrali bez klavíra,“ konštatuje Kuko.

Pustite Karola je 11 radový album. Vznikal od konca roka 2016 až do leta 2017 a nahrával sa v LR štúdiu. Produkoval ho Peter Sanchez Saniga. Horkýže Slíže k nemu plánujú vydať aj LP “Pustite Karola”, na ktorej bude o jednu skladbu viac, ako na klasickom CD. Obľúbená kaúela je na hudobnej scéne už štvrťstoročie a jej hity už zľudoveli. Odohrala vyše 2000 koncertov a na youtube má vyše 100 miliónov videní. Na Pustite Karola – Horkýže Slíže tour 2018 si berú tri kamióny a veľkoplošné obrazovky. Príďte spolu so Slížami osláviť ich hudobné výročie, ako predkapelu si chalani pozvali skupinu Zoči Voči. Vstupenky na Pustite Karola – Horkýže Slíže tour 2018 si môžete kúpiť v sieti Ticketportal na https://www.ticketportal.sk/Event/Pustite_Karola_Horkyze_Slize_tour_2018 Všetky informácie o kapele nájdete na www.horkyzeslize.sk.

Pustite Karola – Horkýže Slíže tour 2018:

09.03.2018 Bratislava, Hant Aréna
10.03.2018 Nitra, PKO
16.03.2018 Trenčín, Piano Club
17.03.2018 Žilina, Event House
23.03.2018 Brezno, Aréna Brezno
24.03.2018 Košice, Multi Hala 

Zdroj: TS