Hoffman predstavuje nový videosingel Newera.

Mladý chalan, ktorý pochádza z východného Slovenska vám chce predstaviť jeho novinku Newera. DJ a producent HOFFMAN pochádza z historického mesta Levoča z východného Slovenska.

V tomto mestečku sú podmienky na tvorbu  veľmi ťažké, no aj napriek tomu sa tento mladý talent hudobne vyprofiloval a vytvoril túto fresh novinku. Singel vznikol v jeho domovskom štúdiu a nesie prvky newschoolového trapu. Mohutná bassová linka, ktorá ma sprievod uletených synťákov.

Singel vyšiel na všetkých predajných platformách vďaka Tatraground Records, ktorí sa postarali o zvuk v tomto tracku. Neweru nájdeš na všetkých hudobných platformách ako sú Spotify, Itunes, Deezer, Aple music atď.

Klip je natočený v spolupráci s Robinom Polákom a Martinom Bagarom z Levoče. V klipe môžeš nájsť tanec, voľnosť a hlavne zmysel ako si môžeš užívať život. Nepotrebuješ k tomu drahú kameru a drahú postprodukciu, niekedy stačí aj málo na to, aby si niečo vytvoril aj ty.

To je odkaz od mladého producenta Hoffmana. Na tomto tracku sa podieľal aj talentovaný klavirista Eduard Kostelník, ktorý pôsobí v kapele N3O Akustitka. Vo videoklipe môžete zazrieť aj tanečnice, ktoré pochádzajú zo Spišskej novej Vsi, konkrétne z tanečného zoskupenia Denzz Industry.

Hoffman sa hudbe začal venovať v roku 2015, kedy mal možnosť stáť za mixážnym pultom po prvýkrát, následne odohral množstvo undergroundových akcií po celom Slovensku či v Čechách.

Za sebou má produkciu dvoch hip-hopových albumov, ktoré vytvoril spoločne s jeho Weedhouse teamom. Okrem tohto videosinglu chystá ďalšie novinky. Na jeho osobnom Soundcloude nájdeš aj jeho drum and bass-ové EP a ďalšie skladby alebo sety, ktoré vytvoril.

Zdroj: TS