Hip Hop Kemp 2011: Tanečný program!

Legendární hip hopový festival Hip Hop Kemp slaví již 10 let existence a letos se mùžete tìšit na více než bohatý program co se týče hudby, tance, graffiti a dalších doprovodných aktivit.

Letos si pro vás také BBOYZ ARENA připravila taneční battly, jamy a exhibice v Breakdance a Street dance. Zárukou vysoké kvality programu je záštita produkce Fidli & BEAT UP, organizátoři SDK.EUROPE (nejprestižnìjší street dance meeting na svìtì). Nejvíc si na své přijdou příznivci a tanečníci Breakdance, kteří vám zaručí, že vás zvednou ze sedaček a taky vás pobaví a ještì lépe ohromí svými tanečními výkony. Celou akci bude moderovat šílený MC TRIX, který si letos společnì s DJ MESIA připravil speciál JAMES BROW SHOW.

Dále se představí skvìlý nìmìcký DJ SPICE23 a specialista na hop hop dance soutìže DJ PÙÙÙ. Než jednotliví tanečníci nebo skupiny budou proti sobì battlovat, předvedou svoje dema a ti nejlepší postoupí do battlu. Battle bude spočívat v tom, že se budou snažit předčít jeden druhého respektive jedna crew tu druhou, aby se dostali do vytouženého finále a vyhráli tak PRICE MONEY. O jejich vítìzství nebo prohře budou rozhodovat zkušení porotci. Porota bude mezinárodní – bboyz jako INTACT (Ukrajina) či HAHNY (Nìmecko) není třeba více představovat.

Tìšit se mùžete na BBOYZ a BGIRLZ z ČR, Slovenska, Polska, Nìmecka, Rakouska, Ruska, Francie, Ukrajiny, Bìloruska, Bulharska, Maďarska a UK.

BBOYZ a BGIRLZ se utkají v následujících soutìžích:
• BBOYZ 1vs1
• BBOYZ CREW 3vs3
• FOOTWORK CONTEST
• POWER MOVES CONTEST

Všichni BBOYZ a BGIRLZ budou battlovat (jak už bylo řečeno) o PRICE MONEY:
• BBOYZ 1vs1 – 300 Euro
• BBOYZ CREW 3vs3 – 1000 Euro

HHK

Na své si přijdou i příznivci funku a housu, kde se nám představí také top tanečníci. Pozvány jsou i přední street dance crew, které předvedou svoje demo a nejlepší z nich porovnají své umìní v all style battlu, kde vítìz získá 500 Euro.

Vše nasvìdčuje tomu, že letos bude GAME OVER jedna z nejlépe obsazených battle soutìží u nás v historii vùbec! Proto nečekejte a přijďte je podpořit, inspirovat se, pobavit se a užít si taneční šílenství na HIP HOP KEMPU 2011! Ti rychlejší si ještì zvládnou pořídit levnìjší vstupenky do konce června v předprodejní síti Eventim či v kamenných obchodech Queens.

HipHop Kemp

Zdroj: HHK
Publikoval: Redakcia GREGI.NET