HellRoad 2: Predstavuje rázny line-up!

Techno, hardtechno a hardcore – presne o tom bude októbrová HellRoad párty. Celkom 9 dj’s zo štyroch krajín nám bude bombardovať piešťanský Cotton Club už od 20:00.

Na poste headlinera tejto akcie sa predstaví nekompromisný, charizmatický dj a producent – DJ HAMMOND. Tvorca hitov ako Deadly spring, The spring is my love a iných, chalan s ráznym a typickým soundom vás rozmetá a zaisto nesklame.

Hammond

Druhým hosťom bude nemec – ANDI TELLER, ktorý je hlavou známeho labelu Omega Record, na ktorom vychádzajú ep s menami ako Sepromatiq, Instigator, Mental Crush, SML a i. Sám vyprodukoval kopec skvelých hardtechno kúskov.

Andi Teller

Tvrdší set nam namieša aj Blade, či Matthew. K hardtechnu určite patrí nekompromisný hardcore v podaní Koffosa, ktorý si na HellRoade zahrá práve kôli vašim hlasom z nedávnej ankety. Taktiež vďaka vám sa na párty predstaví dj Miss Rodez, ktorého meno pozná azda každý cluber!

Z ankety o hardtechno set takisto postupuje tretí a zároveň posledný dj – Crecer z Košíc. Z techno ankety postupuje len jeden dj a tým sa s najväčším počtom hlasov stal český dj Skais. O príjemný warm-up sa postará Dragon Hoang, ktorý zahrá otvárací techno set HellRoadu 2.


HELLROAD 2: Vzbura Beatov
Sobota – 22.10.2011
Cotton Club – Piešťany
Entry: 10 euro
Start: 20:00
dj Hammond / Hungary, Madhouse, Combat skill, Lkr music
Andi Teller / Germany, Omega record
Miss Rodez / Slovakia, Carmarage rec.
Matthew / Slovakia, Young Blood Records
Koffos / Slovakia, OMG parties
Skais / Czech Republic, Hardtechno Provincie parties
Blade / Slovakia, Bonebreakers
Crecer / Slovakia, crecer.wbl.sk
Dragon Hoang / Slovakia, schranz.wbl

Hellroad 2

Zdroj: Hellroad
Publikoval: Redakcia GREGI.NET