HELLOWEEN + špeciálny hostia – 5.8. 2023 Košice – štadión Lokomotíva

S návratom Michaela KiskehoKaia Hansena do Helloween po 23, resp. 28 rokoch od ich odchodu, sa okolo kapely strhla doslova „tekvicová“ mánia. Skupina priťahuje počty fanúšikov rovnajúce sa 5-násobku ľudí, ako pred návratom pôvodných členov a okrem toho je to ďalšia z kapiel, ktorá si uvedomuje a ktorej lichotí obrovská fanúšikovská základňa tu na Slovensku. Dôvod na ďalší veľký sviatok je aj ten, že jeden z aktuálnych členov kapely dokonca na Slovensku žije!

Prvé turné po reunione kapely nazvané „Pumkins United 2017-2019“ zhliadlo neuveriteľných 1 500 000 fanúšikov, druhé turné – „United Forces 2022-23“ sa začalo po Covide v máji 2022 a pokračuje až do leta 2023. Po ňom skupina zahrá len najväčšie festivaly a jeden špeciálny koncert pre fanúšikov na Slovensku.

Slovo dalo slovo a po koncerte vo Zvolenskej Slatine, kam sa na skupinu prišlo pozrieť 7000 fanúšikov, prichádza ďalšia mega-akcia – Helloween v Košiciach. Udalosť sa odohrá 5.8.2023 na štadióne Lokomotívy a skupina zahrá plnohodnotný, min. 120 minút trvajúci set! (na festivaloch to vždy tak nebýva). Skupina tiež zahrá skladby, ktoré tento rok u nás neodohrala z dôvodu choroby Michaela Kiskeho, takže sa môžete tešiť aj na krásnu baladu A Tale That Wasn´t Right, Save Us, alebo aj … ??? Nechajte sa prekvapiť!!!

Organizátori po dohode s manažmentom kapely dohodli, že s Helloween vystúpi aj niekoľko ďalších mien, ktoré potešia nielen každého návštevníka koncertu, ale pritiahnu aj ďalších! Verte, že to budú spolky rovnajúce sa slávnym Hammerfall, ktorí sprevádzali Helloween na tomto turné a dokončia s nimi turné 2023. Celé popoludnie vyplnia 3 až 4 kapely nemalého významu. Hrať sa bude od 17-tej, vstup do areálu od 16:00.
Síce s tým bude spojené jemné zvýšenie ceny vstupenky, ale pri tých menách to bude zanedbateľné.

www.facebook.com/helloweenofficial
www.instagram.com/helloweenofficial

Vstupenky na koncert zakúpite v sieti predajných miest spoločnosti TICKETPORTAL – www.ticketportal.sk/event/Helloween-guests , priamo v agentúre a v mieste konania koncertu.

Koncert skupiny Helloween prináša agentúra Profi Event v spolupráci so StenHard.

Zdroj: TS