Helena Vondráčková zverejnila klip k piesni Dívčí žena

HELENA VONDRÁČKOVÁ natočila videoklip k piesni Dívčí žena zo svojho posledného štúdiového albumu Tvrdohlavá. Album pôvodných piesní produkoval Karel Mařík, ktorý je zároveň aj autorom hudby u polovice z nich a k jednej napísal spolu s Oldřichom Krejčovsom aj text. Svoje ostatné skladby zveril básnikovi Josefovi Peterkovi. Album vyšiel po CD verzii tento rok aj vo formáte 2LP.

„Pieseň Dívčí žena je akýmsi osobným vyznaním mojich pocitov. Jemný a výstižný text je mi veľmi blízky, pretože vychádza z mojich životných situácii. Nežnú atmosféru celého videoklipu vystihuje  a umocňuje aj nádherná choreografia tancujúceho páru. Od momentu jeho zverejnenia sa stretávam s výbornými ohlasmi zo strany divákov. Pieseň som zaradila aj do svojho koncertného repertoáru a mám veľkú radost, že v ľuďoch vzbudzuje pozitívne emócie  a dojíma ich,“ hovorí k Dívčí ženě sama Helena Vondráčková.

Autorom piesne je producent a skladateľ Karel Mařík, text napísal Josef Peterka. Klip režíroval a za kamerou stál Vratislav Noha. Natáčánie sa odohrávalo v štúdiu DarkSigts Studios.

V spolupráci s Agenturou MM Praha bol klip zverejnený pred niekoľkými dňami.

Hudba: Karel Mařík                                                                                                                                       
Text: Josef Peterka
ISRC: CZZ992101546

Zdroj: TS
Foto: Lenka Hatašová