hardflash – the real hardcore edition: Profily hardstyle djs!

Už túto sobotu 21. januára sa v Metroklube v Šali predstaví hardcore legenda Dj Neophyte. Okrem hardcore sa na tejto akcii predstaví aj hardstyle, ktorý budú na menšom stage servírovať paní Enhancer, Darkwatcher, Dark Wizard, Raweez, Kizzah, Biksi a Heavy Noizes. Nech sa páči ich profily …

Enhancer (AT/SK)

Enhancer začal svoju kariéru v roku 1993, keď pod menom Dave_D produkoval prvé hardcore tracky, inšpirované slávnym THUNDERDOME. Neskôr pretransformoval svoj štýl ku upfit trance. Prelom nastal vznikom formácie Form_A v roku 2002, kde s producentmi Discoverom a Eddiem Senderom svojimi skladbami a live vystúpeniami roztancovávali fanúšikov na celom Slovensku a v Čechách.Po skončení spolupráce ostal produkcii a gramofónom verný aj naďalej, ale od štýlu trance sa vrátil tvrdším skladbám a od roku 2004, ako jeden z mála dj-ov na Slovensku, aktívne hráva hardstyle. Hral po boku väčšiny svetovej špičky, ako napríklad: Headhunterz, Showtek, Zany, Dana, Alphaverb, Blutonium Boy, atď. Je právom považovaný za otca hardstyle na Slovensku, ktorému ostal stále verný a pravidelne svojími vystúpeniami burcuje davy.

Enhancer


Darkwatcher (CZ)


„K hardstyleu jsem se dostal už v roce 2002 a intenzivnì se o nìj zajímal jako posluchač. Kolem roku 2005 mì přetáh na svoji stranu Drum and Bass na cca 3 roky. Donutil ti mì si v té dobì koupit gramce a mix. Po pùl roce tréninku jsem začal vystupovat po hlavičkou Tekka Djs s nickem Tripp. Po návštìvì roku 2008 Technomasters 2 mì hardstyle znovu a naposled získal na svojí stranu. Dneska se mu naplno vìnuju a budu vìnovat i nadále. V současný dobì pracuju pro server www.hard-alliance.cz jako redaktor. Snažim se zaučovat i v promotérský činnosti. Každou akcí získavám zkušenosti a chuť pracovat na sobì a zdokonalovat se.“

Darkwatcher

Raweez (SK)

V roku 2006 začal v domácom prostredí s djingom neskôr po okolných kluboch väčšinou hrával komerčnejší house. V roku 2008 sa dostal do bookingu Zaudio ako hardstyle a experimentalne aj ako minimal techno DJ. V roku 2010 ako promóter svojej vlastnej ackie pochopil že hranie a promotérstvo je pre neho všetkým a tomu sa bude venovať aj naďalej. Na nový rok 2011 nahral novoročný set pre potrál hardstyle.sk Má za sebou kopec hraní po celom slovensku slovensku s djmi ako Enhancer, Kizzah, Heavy Noizes. Jeho štýl hrania RawStyle Vás určite dostane, je to Oldschool Hardstyle s prvkami Techna až Trancu. Posledný rok sa venuje aj produkcii, v septembri tohto roku dostal možnosť manažovať vlastný Label (RawrRecords), sublabel dnb labelu menom Koncept, takto vzniká prvý slovensky Hardstyle Label aj s prvým releasom kde nájdete aj songy do Raweeza /Thoqy Upraiser/. https://mixcloud.com/raweez, https://youtube.com/rawrrecordsofficial

Raweez

Heavy Noizes (SK)
Heavy Noizes, dvojica hardstyle djov z Bratislavy, si za pomerne krátku dobu spravila meno na domácej hardstyle scéne a svojou jedinečnou energickou show roztancováva davy po rôznych kluboch na celom slovensku. Ako prvý z dvojice, Lukas Seaman, hrával ako samostatný DJ už od roku 2006 prevažne tanečnú klubovú hudbu a trance, no v rokoch 2008-2009 sa začal aktívne zaujímať o Hardtrance a Hardstyle hudbu, ktorú prezentoval na rôznych kútoch Slovenska po boku djov ako Enhancer a Kizzah.

Heavy Noizes

Druhý z dvojice, Madness, začal so Seamanom hrávať v roku 2010, kedy si obaja spolu padli za mixážnym pultom a celkovej show, ktorú spolu robia počas spoločných vystúpení. Narozdiel od Seamana ktorý obľubuje melodickejší hardstyle, má Madness radšej tvrdšiu energickú basovú líniu a tak sa spolu počas spoločného hrania pestro dopåňajú. Momentálne ako jediná djská dvojka hráva melodický a euforický hardstyle a so svojou show tak robí neoddeliteľnú súčasť kvalitnej zábavy na Hardstyle párty.

Heavy Noizes


https://www.facebook.com/pages/Heavy-Noizes/180607952006992

Kizzah (SK)
DJ Kizzah už 5 rokov na Slovensku reprezentuje holandský hudobný štýl hardstyle. Občas organizuje klubové hardstyle eventy z ktorých sa odchádza až po svitaní :)

Live ste ho mohli vidieť už na viacerých akciách na Slovensku: Hardflash, Contact, BeeFree Festival, Pigfest (CR), Night Fusion. Rezident akcie Empire Of Hardstyle a Art Of Hardstyle. Hral aj po boku zahraničných legiend ako Blutonium Boy, DJ Luna alebo Flarup.

Kizzah
Týchto skvelých slovenských a českých hardstyle djs si budete môcť vychutnať už 21. januára v Metroklube v Šali. Pre hardcore fans dávame do pozornosti možnosť zakúpenia si VIP lístku. Vo VIP zóne bude k dispozícii catering (snacks & beverages), možnosť kontaktu s hlavnými aktérmi podujatia: DJmi, MC, VJ a headlinerom NEOPHYTE atď. VIP lístky začínajú v predpredaji na cene 30 EUR – pozor VIP lístky sa dajú kúpiť iba na www.teez.sk.

Klasické lístky je možné zakúpiť cez sieť TICKETSTREAM pre CZ a SK.

hardflash – the real hardcore edition
21.1.2012 | METROKLUB | ŠAĽA | SLOVAKIA

HARDCORE STAGE:
NEOPHYTE (NL) – Neophyte Records
Hardcore Masterz Vienna (A) – H2OH Recordings, HMV
HardBeat Society DJ Team (A) – Jimi B, Hardez, R.G.A., Suspeqtor
Skyscraper (H) – Death Noize Clan Hungary
Rob2Speed (SK) – Gabber.sk
AndyGTP (SK) – Gabba Team Pressburg / Gabber.sk
Gregi (SK) – Gregi.net
hosted by MC Judgement Voice (A)

HARDSTYLE STAGE:
Enhancer (A/SK)
Darkwatcher (CZ)
Dark Wizard (CZ)
Raweez (SK)
Kizzah (SK)
Biksi (SK)
Heavy Noizes (SK)

facebook
predpredaj

Hardflash

Zdroj: hardflash
Publikoval: Redakcia GREGI.NET