hardflash – the real hardcore edition: Predstavuje line up a plagát!

Pred časom sme vám priniesli skvelú novinku, že na Slovensku sa uskutoční jedna z najlepších a najväčších hardcore akcií v histórii. Hardflash sa vracia na slovenskú scénu v plnej sile a tento krát nesie zaslúžený podtitul „The Real Hardcore Edition“.

Na akcii sa totiž predstaví bezkonkurenčne najlepší a najatraktívnejší line up, aký sme kedy na Slovensku mali. Headlinerom bude samotný DJ NEOPHYTE (NL) a na akcii sa očakáva pestrá účasť partymaniakov zo Slovenska, Rakúska, Maďarska a Českej republiky. To, že na Hardflash zavíta legendárny holandský DJ a jeden zo zakladateľov svetovej scény už viete, ale teraz máme pre vás kompletný line up.

Na Hardcore Stage vám prinášame to najlepšie, čo momentálne máme doma, v Rakúsku a Maďarsku. Naviac, hardcore stage bude po celý čas podporovaný rakúskym MC Judgement Day! Na Hardstyle Stage bude zase dominovať náš Enhancer a DJs z Českej republiky. Pozrime sa teda na to, kto nás v sobotu 21.1.2012 bude baviť a ničiť v Metroklube Šaľa:

 

Na hlavnom HARDCORE STAGE sa predstavia:
NEOPHYTE (NL) – Neophyte Records
Hardcore Masterz Vienna (A) – H2OH Recordings, HMV
HardBeat Society DJ Team (A) – Jimi B, Hardez, R.G.A., Suspeqtor
Skyscraper (H) – Death Noize Clan Hungary
Rob2Speed (SK) – Gabber.sk
AndyGTP (SK) – Gabba Team Pressburg / Gabber.sk
Gregi (SK) – Gregi.net
hosted by MC Judgement Voice (A)
 
 
Na HARDSTYLE STAGE sa predstavia:
Enhancer (A/SK)
Darkwatcher (CZ)
Dark Wizard (CZ)
Robar a Kombajnérka (CZ)
Kizzah (SK)
Biksi (SK)
Heavy Noizes (SK)
 
 

Okrem kvalitného line upu sa môžete tešiť aj na VIP zónu, v ktorej bude k dispozícii catering (snacks & beverages), možnosť kontaktu s hlavnými aktérmi podujatia: DJmi, MC, VJ a headlinerom NEOPHYTE atď. VIP lístky začínajú v predpredaji na cene 30 EUR.
 

Všetky typy lístkov je možné rezervovať prostredníctvom www.teez.sk. Každý lístok je tlačený na kvalitnom plnofarebnom papieri – zberateľský suvenír a pamiatka pre každého účastníka tejto akcie. Neváhajte a objednajte si vaše lístky už teraz za výhodnejších podmienok!

hardflash – the real hardcore edition
21.1.2012 | METROKLUB | ŠAĽA | SLOVAKIA
VIP catering …
facebook

hardflash

Zdroj: hardflash
Publikoval: Redakcia GREGI.NET