hardflash – the real hardcore edition: Posledné info!

Už túto sobotu 21. januára vypukne v Metroklub v Šali jedinečná hardcore / hardstyle párty  – hardflash – the real hardcore edition na ktorej sa predstaví legendárny Dj Neophyte z Neophyte Records z Holandska. Prinášame vám časový line up a všetky potrebné informácie k tejto párty …

Lokácia/Klub: Metroklub sa nachádza asi 10 minút pešo od vlakovej stanice na námestí A. Dubčeka 1, s vchodom v blízkosti supermarketu Jednota.

Parkovanie: Pokiaľ sa rozhodnete prísť autom, veľké parkovisko sa nachádza len pár metrov od klubu, v blízkosti čerpacej stanice.

Štart: Akcia sa začína o 21:00 hod, kedy začnú servírovať prvé beaty na hardcore stagy – Gregi a na hardstyle stagy – Raweez. Klub otvorí svoje brány o 20.30.

Akreditácie: Všetky akreditované osoby, fotopasy a výhercovia sa prihlásia pri vchode k overeniu totožnosti najneskôr do 00:00, po tejto hodine už nebude akreditácia a prebratie výhry možné.

Lístky – predredaj: Predpredaj beží až do 21.1.2012 do 12.00 cez sieť TICKETSTREAM –  cez nich si môžete lístky vytlačiť priamo doma. 

Lístky – na mieste: Máme tu skvelú správu, rozhodli sme sa, že do 22.00 bude vstupné 16e (max však 50 lístkov), po 22.00 (alebo po prekročení 50 lístkov) bude vstupné 18e. Na vstupe bude k dispozícii ešte aj pár VIP lístkov po 40e.

Line up: Nech sa páči, komplet časový line up jednotlivých stageov. Line up je možné stiahnuť aj vo formáte PDF.

Hardflash - the real hardcore edition
pre stiahnutie line upu v pdf kliknite na obrázok

Hardflash

Zdroj: hardflash
Publikoval: Redakcia GREGI.NET