hardflash – the real hardcore edition: Hardbeat Society DJ Team (A), Hardcore Masterz Vienna (Stone-R & Basstard, A)!

Prinášame vám profily Hardbeat Society DJ Team (A) a Hardcore Masterz Vienna (Stone-R & Basstard, A), ktorí zahrajú na akcii hardflash – the real hardcore edition, ktorá sa bude konať už 21. januára 2012 v Metroklube v Šali.

Hardcore Masterz Vienna (Stone-R & Basstard, A)

HMV pozostáva z dvoch hardcore producentov (Basstard a Hardcorizer) a funguje už od roku 2000. Pod značkou HMV vyšlo množstvo trackov na legendárnom americkom labeli Omara Santanu – H20H Recordings. Od roku 2009 dobíjajú holandské rebríčky ich skladby vydané na labeli Megarave Records. HMV Team v novom zložení (Basstard & Stone-R) funguje od roku 2011, avšak pôvodný člen DJ Hardcorizer stále spolupracuje s HMV aj na ich novom albume, ktorý vyjde v roku 2012. HMV chystajú pre Hardflash aj nejaké nové skladby, takže určite si nenechajte ujsť tento live act!

HMV

Hardcore Masterz Vienna consists of two Hardcore Freaks (Basstard and Hardcorizer) since 2000. HMV released many tracks on Omar Santana’s U.S. Record Label H2OH Recordings. Since 2009 they climb the Dutch charts with their releases on Megarave Records. The new HMV Team (Basstard and Stone-R) has performed together on international events since 2011. DJ Hardcorizer is still working together with HMV to finalize the new album for 2012. HMV will play tonight some of their new tracks. Don’t miss this LIVE performance!

Hardbeat Society DJ Team (A)

Mladé rakúske DJské zoskupenie pod názvom Hardbeat Society združuje 4 DJov, ktorí tentoraz vystúpia ako tím. Hlavou Hardbeat Society je R.G.A., ktorý hrá zvyčajne oldschool, classix a hardcore. Druhým členom zoskupenia je Jimi B hrajúci zväčša klasiky a mainstyle hardcore. DJ Hardez sa stal v roku 2010 rakúskym Hardcore DJom roka a v roku 2011 sa umiestnil v tejto súťaži na druhom mieste. Hardez je jeden z najtalentovanejších DJov v Rakúsku a hrá najmä industrial a hardcore. Posledným, ale nemenej významným členom Hardbeat Society, je DJ Suspeqtor – aktuálny nositeľ titulu Nováčik roka 2011 v Rakúsku, ktorý roztancúva masy svojimi mainstyle setmi.

Hardbeat

This young Austrian DJ Team called Hardbeat Society is regrouping 4 talented DJs who will perform this time as a crew. The Hardbeat Society is lead by R.G.A, usually playing oldschool, classix and hardcore. The second member of the team is Jimi B, performing classix and mainstyle mixes. DJ Hardez became the Austrian Hardcore DJ of the year 2010 and took the second place of the Austrian Hardcore DJ Award in 2011. Hardez usually plays hardcore or industrial tracks and is one of the most talented DJs in Austria. The last but not least is the current Newcomer of the Year 2011 – DJ Suspeqtor – making the crowd move during his mainstyle sets.

Hardbeat Society DJ Team (A) a Hardcore Masterz Vienna (Stone-R & Basstard, A) si budete môcť vychutnať už 21. januára v Metroklube v Šali. Pre hardcore fans dávame do pozornosti možnosť zakúpenia si VIP lístku. Vo VIP zóne bude k dispozícii catering (snacks & beverages), možnosť kontaktu s hlavnými aktérmi podujatia: DJmi, MC, VJ a headlinerom NEOPHYTE atď. VIP lístky začínajú v predpredaji na cene 30 EUR – pozor VIP lístky sa dajú kúpiť iba na www.teez.sk.

Klasické lístky je možné zakúpiť cez www.teez.sk, alebo cez sieť TICKETSTREAM pre CZ a SK. V jednaní je predpredaj cez sieť Eventim pre AT a HU.

hardflash – the real hardcore edition
21.1.2012 | METROKLUB | ŠAĽA | SLOVAKIA

HARDCORE STAGE:
NEOPHYTE (NL) – Neophyte Records
Hardcore Masterz Vienna (A) – H2OH Recordings, HMV
HardBeat Society DJ Team (A) – Jimi B, Hardez, R.G.A., Suspeqtor
Skyscraper (H) – Death Noize Clan Hungary
Rob2Speed (SK) – Gabber.sk
AndyGTP (SK) – Gabba Team Pressburg / Gabber.sk
Gregi (SK) – Gregi.net
hosted by MC Judgement Voice (A)

HARDSTYLE STAGE:
Enhancer (A/SK)
Darkwatcher (CZ)
Dark Wizard (CZ)
Robar a Kombajnérka (CZ)
Kizzah (SK)
Biksi (SK)
Heavy Noizes (SK)

facebook
predpredaj

Hardflash

Zdroj: hardflash
Publikoval: Redakcia GREGI.NET